Buluşma yeri önerisi

@Tim Hocam rica etsem Hadwiger'in cevabına karşılık olarak bir tane komik fotoğraf atmıştım onu tekrar koyabilir misiniz? Gereksiz mesajdan ceza yemiştim ama çok güzeldi. Sınırsız kalacaksa ben tekrar ceza yemeye razıyım.
Buluşmayacağız zaten.
Pes etmeyin hocam elbet bir gün.

Buluşmayacağız zaten.
Çok geçmiş olsun hocam bugün olmazsa yarın olur o olmazsa başkası olur. Lise son sınıftayım ve tecrübelerime dayanarak söylüyorum kendinizi geliştirin. Mesajlarınızı okudum Front end Web tasarım ile uğraşıyormuşsunuz geliştirin kendinizi. Full-Stack Web Developer olun vs. Ben Gömülü Sistem Mühendisliği alanında kendimi geliştiriyorum mesela. Herhangi bir şeyin (bu tip konuların mesela) kendimi geliştirememe engel olmasına müsade etmiyorum.

Çok geçmiş olsun hocam bugün olmazsa yarın olur o olmazsa başkası olur. Lise son sınıftayım ve tecrübelerime dayanarak söylüyorum kendinizi geliştirin. Mesajlarınızı okudum Front end Web tasarım ile uğraşıyormuşsunuz geliştirin kendinizi. Full-Stack Web Developer olun vs. Ben Gömülü Sistem Mühendisliği alanında kendimi geliştiriyorum mesela. Herhangi bir şeyin (bu tip konuların mesela) kendimi geliştirememe engel olmasına müsade etmiyorum.
Teşekkürler.

Kız okulda popüler yemiyor yani birine falan söyler diye.

Hocam bence de söyleyin ve gerçekten kanka olarak görüyorsa bitirin arkadaşlığınızı hem kendinizi kullandırtmazsınız hem de acı çekmezsiniz rahatlarsınız. Birilerine söyler diye de endişelenmeyin bence. Diğerlerinin ne düşündüğünü boş verip doğru olan şeyi yapın pişman olmazsınız bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı