Bulut depolama önerisi

dogus aluc

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 3600
1050Tİ 4GB
16GB RAM
Arkadaşlar verilerimi depolayabileceğim alana ihtiyacım var OneDrive gibi ama her ay para ödemek istemiyorum. Bilgisayar ve telefon üzerinden 1 kere alan satın alıp aldığım alanı sürekli kullanmak istiyorum böyle bir site, uygulama var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Google Drive aylık ya da yıllık olarak ücretlendiriyor benim istediğim bu değil.

Sanırım yok en uygun fiyatlı Google One sanırım.

Google One satın alıp dosyalarımı yükleyebilir miyim yoksa sadece fotoğraf ve videolar mı yükleniyor.

Google ve iCloud kullanmanızı pek tavsiye etmiyorum.

Aralarından en güvenlisi olup istediğiniz dosyayı yedeklemenize izin veren Black Cloud'u kullanabilirsiniz.

AiW, Yomi no Kuni, NK gibi vb sitelerde aktif üyeliğiniz varsa ücretsiz ve sınırsız hak tanınıyor.

Aralarından en güvenlisi olup istediğiniz dosyayı yedeklemenize izin veren Black Cloud'u kullanabilirsiniz.

Aiw, yomi no kuni, nk gibi vb sitelerde aktif üyeliğiniz varsa ücretsiz ve sınırsız hak tanınıyor.

Google güvensiz mi?

AiW, Yomi no Kuni, NK gibi vb sitelerde aktif üyeliğiniz varsa ücretsiz ve sınırsız hak tanınıyor.

Black Cloud'un avantajı nedir ve neden ücretsiz+sınırsız hizmet sağlıyorlar?

Yeni konular

Geri
Yukarı