Bunny CFG'si kullanmak ban sebebi mi?

Elekrono

Hectopat
Yer
System32
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Rekabetçi maçlarda öyle efsane bhop yapmak için kullanmayacağım. Şuan tekerleklere zıplamayı atadım ama yapması hala zor. Alias kodları kullanılarak oluşturulacak bir cfg dosyasını kullanmak VAC sistemini tetikler mi? Ben oyuna dışarıdan müdahele yapılmadığından rekabetçi veya yoldaş maçlarından yapılan raporlamalar dışında ban yemeyeceğimi düşünüyorum. Ki zaten rütbeli maçlarda kullanmıyorum/kullanmayacağım. Sadece emin olmak istiyorum.

Eğer sonu .cfg uzantılıysa ban yemezsiniz zaten bir sürü e-spurcunun kendi configi var. Ama eğerki sonu başka uzantılıysa ban yeme riskiniz var.

Overwatch'a çıkarsınız script kullanıyor olarak işaretlenebilir ve bunun sonucunda yasaklanma ile karşılaşabilirsiniz.
VAC sistemini etkin hale getirebilecek bir şey değil CFG kullanmak.

Overwatch'a çıkarsınız script kullanıyor olarak işaretlenebilir ve bunun sonucunda yasaklanma ile karşılaşabilirsiniz.
VAC sistemini etkin hale getirebilecek bir şey değil CFG kullanmak.
Ben de bunu soruyordum, teşekkürler. Rütbeli maçta milleti delirtmediğim sürece güvendeyim yani :D

Ben de bunu soruyordum, teşekkürler. Rütbeli maçta milleti delirtmediğim sürece güvendeyim yani :D
Her şeyin fazlası zarar. Doğduğun yerden uzuna giderken felan kullan ama rakibin karşısına bunny ile çıkıp vurma :D Tecrübesiz biri o ana bakarak direk "aaa, hile!" diyebilir ;)

Kod:
Capslock::                
    Suspend
    Return
*space::
    Loop                                                                                                              
    {
        GetKeyState,state,space,P
        If state = U
            Break
        Send,{space}            
        Sleep,20
    }
2 yıldır AHK ile resmi sunucularda kullanıyorum, öyle ahım şahım birşey değil zaten olamaz da ama arada iş görüyor, kullanmak istersen alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı