Bunun nesi komik?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

passat

Kilopat
Makaleler
8
Sosyal'i bırakacağım konusuna "hahaha" atanlar, Sosyal'i bıraktığımı söylemek ve bilgisayarlar hakkında detaylı bilgi edinmemi sağlayan/benim gelişmeme katkı sağlayan kişilere teşekkür etmek için konuyu o konuyu açmıştım. Bunun nesi komik? Yazarsanız sevinirim.

@Furisty
@Furkan_D
@267345

Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsım adına özür dilerim ve nasıl onu hangi kafayla attığımı bilemiyorum geri aldım.

Son düzenleme:
Herkes aynı konuyu aynı başlık ve içerikle açtığı için komik geliyor artık. Hele hele şu cümle bitirdi beni:

Forumun geri kalanı çıksın o zaman?
Sadece ornek vermek istemistim, geri kalan arkadaslar da yardimci olur tabii
Merak ettiğim şey bıraktığınız halde konu açmanız, tabii ki siz de yardımcı oldunuz saygı duyarım ama böyle bir konu açmak saçma ve emojileri de takmamak lazım.
Sadece bu durumu merak ettigim icin actim.
Bıraktıysanız foruma girmeyip görmezden gelebilirsiniz.
Dogru diyorsun da boyle seylere takik biriyim, o yuzden bu konuyu actim

Zamaninizi caldigim icin kusura bakmayin

Sosyal'i bırakacağım konusuna "hahaha" atanlar, Sosyal'i bıraktığımı söylemek ve bilgisayarlar hakkında detaylı bilgi edinmemi sağlayan/benim gelişmeme katkı sağlayan kişilere teşekkür etmek için konuyu o konuyu açmıştım. Bunun nesi komik? Yazarsanız sevinirim.

@Furisty
@Furkan_D
@267345
O ifadeyi atan... Cidden sinirliyim böyle tiplere. Hayattaki amaçları, Dalga geçmekten başka bir şey olmayan insanlar onlar. Bipolar hastalığına bizzat sahip kişilerdir. Hangi duygunun nerede kullanılacağını bilemezler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı