Burak Alkan nerede?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar Burak Alkan sosyalde en son 26 Ocak'ta mesaj atmış. Kendisi şu an ne yapıyor?
Önce benim yıllardır kullandığım kullanıcı adımı takip edip değiştirdiğim günün ertesi gününde aldın. Buna bir şey demedim, sonuçta boşa çıkmış bir isimdi. Şimdi ise adınla hiçbir alakası olmayan şimdiki görselimi kullanıyorsun. Adın eski kullanıcı adım, avatarın şu anda sahip olduğum avatar.

Beni mi trollüyorsun yoksa benim yan hesabım olarak algı mı yaratıyorsun bilmiyorum ama pek hoş karşılanacak bir şey değil bu yaptığın.

Arkadaşlar Burak Alkan sosyalde en son 26 Ocak'ta mesaj atmış. Kendisi şu an ne yapıyor?

Benim bildiğim 2014'ten beri girmiyor. Recep Baltaş sorulduğunda çoluğa çocuğa karıştı demiş birkaç konuda.

Ben girdiğini düşünmüyorum. Aynı zamanda Yönetici hesabı olduğundan, o hesapla bir işlem yapıldıysa, öyle yazıyor olabilir.

Tabii girmiş olabilir de, ki aktif olmasını çok isterdim. :)
Önce benim yıllardır kullandığım kullanıcı adımı takip edip değiştirdiğim günün ertesi gününde aldın. Buna bir şey demedim, sonuçta boşa çıkmış bir isimdi. Şimdi ise adınla hiçbir alakası olmayan şimdiki görselimi kullanıyorsun. Adın eski kullanıcı adım, avatarın şu anda sahip olduğum avatar.

Beni mi trollüyorsun yoksa benim yan hesabım olarak algı mı yaratıyorsun bilmiyorum ama pek hoş karşılanacak bir şey değil bu yaptığın.

Ben de diyorum @Yararsız Üye neden böyle bir konu açsın ki... :D Çok kötü olmuş yalnız, ben art niyetli olduğunu düşünüyorum. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı