Burak Alkan nerede?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Böyle bir durumun trollükten başka açıklaması olamaz.
Umarım amacı trollemektir, ben de güler geçerim sorun etmem. Yalnız şu anda farkında olarak ya da olmayarak yarattığı algıyla bana zarar verebilecek çok sayıda koz var elinde. Bu bir güvenlik açığıdır forum açısından.

Umarım amacı trollemektir, ben de güler geçerim sorun etmem. Yalnız şu anda farkında olarak ya da olmayarak yarattığı algıyla bana zarar verebilecek çok sayıda koz var elinde. Bu bir güvenlik açığıdır forum açısında.
Arkadaşımız, sadece eski nick'inizi alsaydı ses çıkarmazdım şahsen. Ama profil fotoğrafınıza göz dikmiş olması, eski nick'inizi alma olayında bile art niyet aramamız gerektiğini gösterir. Umarım troll değildir ve sizden gerektiği gibi özür diler.

Umarım amacı trollemektir, ben de güler geçerim sorun etmem. Yalnız şu anda farkında olarak ya da olmayarak yarattığı algıyla bana zarar verebilecek çok sayıda koz var elinde. Bu bir güvenlik açığıdır forum açısında.

Evet o sıkıntı ya. Ben bile moderatör olunca, başka forumlarda kullanmasam bile ismimle hesap açtım. O kadar değişik insan var ki. Resmini kopyalasa, ismini kopyalasa, sonra değişik değişik şeyler yapsa, uğraş dur...

Tatile çıkmış olabilir mi acaba. 😛 🤫 🤭 🤥

Screenshot_2020-09-25 Tatil isteği - Technopat Sosyal(2).png

Not: Aslında gerçekte fotoğrafın @Burak Alkan ile alakası yok.

Konuda hoş olmayan durumlar olmuş ama ben yine de cevap vereyim.

Genellikle otel gibi yerlerde görünüyor. Açıkçası mutlu bir hayatı var gibi🙂

Dansözlere özel bir ilgisi var onu keşfettim😛

Bir de komik paylaşımlar yapmayı çok seviyor😁
21984886_456396801409282_4063511826246139904_n.jpg
Zamanında iyi stalklamıştım adamı😌

Son düzenleyen: Moderatör:
Yalnız şu anda farkında olarak ya da olmayarak yarattığı algıyla bana zarar verebilecek çok sayıda koz var elinde.
Esasında (muhtemelen farkında olmadan) problem oluşturabilecek bir mesajı var, denk geldim:
Atatürk'ü sevmesem de size destek olmak için sunucuma ekledim. 🙂
Açıkçası mesajı ilk görünce fotoğraftan ötürü siz zannetmiş ve şaşırmıştım. Tam "Nasıl ya?" derken dank etti. Gerçekten riskli bir durum bu.

Esasında (muhtemelen farkında olmadan) problem oluşturabilecek bir mesajı var, denk geldim:

Açıkçası mesaj ilk görünce fotoğraftan ötürü siz zannetmiş ve şaşırmıştım. Tam "Nasıl ya?" derken dank etti. Gerçekten riskli bir durum bu.
Sadece bu da değil, I harfi yerine küçük l harfi kullanılabilir ve ikisi çok benziyor. (İkinci harf küçük L)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı