Burak Alkan!

Ben Burak abiden 20 ceza almıştım 20 gün yani. :D Benimki yalandan değil. :D :D Gökhan abi sen niye hiç ceza vermiyorsun ? :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok istersen "vermiyon" kelimesini kullandığın için Burak Alkan'dan bir ceza yiyebilirsin :D Ben çok çektim cezalardan, başkalarının da canı yanmasın diye, başka kurtlar ağlamasın diye veriyorum.

Şaka bir yana pek gerek duymuyorum. Ceza verilecek bir konuyu düzenlemekle yetiniyorum. Tabi bu sıralar pek yapamıyorum, ayrı mesele :D

Çok istersen "vermiyon" kelimesini kullandığın için Burak Alkan'dan bir ceza yiyebilirsin :D Ben çok çektim cezalardan, başkalarının da canı yanmasın diye, başka kurtlar ağlamasın diye veriyorum.

Şaka bir yana pek gerek duymuyorum. Ceza verilecek bir konuyu düzenlemekle yetiniyorum. Tabi bu sıralar pek yapamıyorum, ayrı mesele :D

Abi hemen düzenledim. Son_goku görünce affetmiyor yav. :D Abi en iyi moderator yarışması olsun oyumu sana verecem. :D

Ben foruma çok giremiyorum ki. Girsem de konulara bakmakla yetiniyorum. Yoksa benim de çok ceza vermişliğim vardır :)

İlk cezamı aldım. :) Son mesajımda çat pat kelimesini kullandığımdan ceza aldığımı düşündüm fakat TDK Türkçe sözlüğüne baktığımda böyle bir kelimenin Türkçe'mizde mevcut olduğunu gördüm.

Açıkçası merak ediyorum hatam nerede?

Burak Bey, cezaları bildirmek için otomatik formatta mesaj atmak yerine yaptığımız hatanın ne olduğunu belirtirseniz daha faydalı olacağı kanaatindeyim.

İyi akşamlar...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı