Hediye Burger King, Popeyes, Usta Dönerci indirim kuponu ve 1 aylık Exxen kodu

Çekiliş bitti arkadaşlar, kazananlar dönüş yapmadığı için kodları birazdan paylaşıcam.

Burger King indirim kodu: BKBF4DU31 (30 Haziran 2023'e kadar geçerli.)
Usta Dönerci indirim kodu: P6ZPH36M0 (30 Haziran 2023'e kadar geçerli.)
1 aylık Exxen kodu: OBLYDMZ7VA (19 Mayıs 2023'e kadar geçerli.)
Obilet.com'da geçerli 150 TL Otel rezervasyon indirim kodu: NFHXT9GHHF (3 Mart-1 Temmuz 2023 arası geçerli.)
Popeyes kodunu söz verdiğim @ImDominatingU arkadaşa verdim, herkese afiyet olsun.
Hatırlatma: İndirim kodu sadece belirli menülerde var, hangi menüde olduğu bu konunun başında yazıyor.

Son düzenleme:
Çekiliş bitti arkadaşlar, kazananlar dönüş yapmadığı için kodları birazdan paylaşacağım.

Obilet.com'da geçerli 150 TL Otel rezervasyon indirim kodu: NFHXT9GHHF (3 Mart-1 Temmuz 2023 arası geçerli.)
Popeyes kodunu söz verdiğim @ImDominatingU arkadaşa verdim, herkese afiyet olsun.
Hatırlatma: İndirim kodu sadece belirli menülerde var, hangi menüde olduğu bu konunun başında yazıyor.

Hocam Burger King kodu internet sipariile olmuyor değil mi? Fiziksel olarak geçerli.

Ne kadar indirim var hocam?
Bir bilginiz var mı?
Burger King
Mağaza: Big King Jr, King Chicken, Büyük boy patates ve 2 orta boy Coca-Cola 156 TL yerine 95 TL (61 TL'lik indirim)
Tıkla Gelsin: Big King Jr, King Chicken, Büyük boy patates ve 1 lt. boy Coca-Cola 146 TL yerine 100 TL (46 TL'lik indirim)

Usta Dönerci:
Mağaza: Ekmek arası tavuk döner, Köfte ekmek, Orta boy 2 adet Coca-Cola, Büyük boy patates 140 TL yerine 120 TL (20 TL'lik indirim)
Tıkla Gelsin: Ekmek arası tavuk döner, Köfte ekmek, Orta boy 1lt. Coca-Cola, Büyük boy patates 157 TL yerine 130 TL (20 TL'lik indirim)

Çekiliş bitti arkadaşlar, kazananlar dönüş yapmadığı için kodları birazdan paylaşıcam.

Kodların hiçbirini kullanmayacağım :D Umarım ihtiyacı olan kullanır :) Sizinde kesenize bereket hocam :) Kimsede teşekkür etmemiş, 1 arkadaş dışında.

Burger King
Mağaza: Big King Jr, King Chicken, Büyük boy patates ve 2 orta boy Coca-Cola 156 TL yerine 95 TL (61 TL'lik indirim)
Tıkla Gelsin: Big King Jr, King Chicken, Büyük boy patates ve 1 lt. Boy Coca-Cola 146 TL yerine 100 TL (46 TL'lik indirim)

Usta Dönerci:
Mağaza: Ekmek arası tavuk döner, Köfte ekmek, Orta boy 2 adet Coca-Cola, Büyük boy patates 140 TL yerine 120 TL (20 TL'lik indirim)
Tıkla Gelsin: Ekmek arası tavuk döner, Köfte ekmek, Orta boy 1lt. Coca-Cola, Büyük boy patates 157 TL yerine 130 TL (20 TL'lik indirim)

Teşekkürler hocam. Gönül isterdi ki ilk menüyü 2 kişi olarak arkadaşla ya da kız arkadaşla falan yiyelim ama işte.
Neyse ihtiyacı olan kullansın bence de.

İlk defa bir çekiliş kazanmışım fakat sevgili forum bildirim göndermediği için görememişim. @NRVS hocam yukarıda paylaştığınız Burger King kodunu kullanmayı denedim ve oldu. Başka ihtiyacı olanlar da vardır diye diğer 3 kodu kullanmayı denemeyeceğim. Kod için teşekkür ederim.

İlk defa bir çekiliş kazanmışım fakat sevgili forum bildirim göndermediği için görememişim. @NRVS hocam yukarıda paylaştığınız Burger King kodunu kullanmayı denedim ve oldu. Başka ihtiyacı olanlar da vardır diye diğer 3 kodu kullanmayı denemeyeceğim. Kod için teşekkür ederim.

Hocam bende koda ulaşamayan kişi kızmasın diye kullanmayı düşünmedim. Afiyet olsun :)

Yeni konular

Geri
Yukarı