Burnun içindeki kıkırdak gözüküyor

Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-8265U CPU @ 1.60GHz 1.80 GHz
RAM: 8 GB
Ekran Kartı: Intel UHD Graphics 620 😒(Dahili)
Marka ve Bilgisayar Türü: Lenovo/ AIO PC
3 haftadır burnum aktığı için ikide bir burnumu temizliyordum. O kadar fazla temizledim ki burnum tahriş oldu. Bugün burnuma bakayım derken burnumun içinde bir yarık gördüm ve arası beyaz renkteydi, sivilcedir diye dokunmuştum ki burnum bir anda sızladı.

Sızlayınca onun burnumun kıkırdağı olduğunu anladım. Temsili görsel aşağıdaki fotoğrafların birincisi gibidir ama o kadar abartı değil, 0.5-1 cm kadar bir açıklık var. Ne yapmam gerekiyor, yara gibi kapanır mı?

Emin değilseniz bile lütfen cevap verin.

1713638206407.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka bence burada cevap beklemekle uğraşma doktora git burun bu sonuçta çok sıkıntılı bir bölge hatta bu burun ağız ve gözler arasındaki bölgeye ölüm üçgeni deniliyor hani bir arkadaşımdan biliyorum çocuk bir ara bir sivilcesini patlattı yanlış değilsem şakasız yarım saat 45 dakika kanama durmadı o yüzden doktora gitmeni öneririm.

Kanka bence burada cevap beklemekle uğraşma doktora git burun bu sonuçta çok sıkıntılı bir bölge hatta bu burun ağız ve gözler arasındaki bölgeye ölüm üçgeni deniliyor hani bir arkadaşımdan biliyorum çocuk bir ara bir sivilcesini patlattı yanlış değilsem şakasız yarım saat 45 dakika kanama durmadı o yüzden doktora gitmeni öneririm.

Babam iltihap olmuştur diye fazla umursamadı, ikna edemiyorum 😐

Geri
Yukarı