Burs param kayıp

Anilckr

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ben şu anda 18 yaşındayım ve orta okulda burs sınavına girdim. Tam burs aldım para VakıfBank kartına yatırılıyordu. Kart kaybolunca kartı iptal etme durumunda kaldık ve para bize her ay resimde gözüken adresten 500₺ civarı gönderiliyor ama paranın tamamını almak istiyoruz. Resimdeki adresi arıyorum açmıyorlar. Çok yol denedim PTT'ye gitim VakıfBank gitim ama parayı bulamıyorum bu konu hakkında bana yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür.

Screenshot_20220815-134507.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben şu anda 18 yaşındayım ve orta okulda burs sınavına girdim. Tam burs aldım para VakıfBank kartına yatırılıyordu. Kart kaybolunca kartı iptal etme durumunda kaldık ve para bize her ay resimde gözüken adresten 500₺ civarı gönderiliyor ama paranın tamamını almak istiyoruz. Resimdeki adresi arıyorum açmıyorlar. Çok yol denedim PTT'ye gitim VakıfBank gitim ama parayı bulamıyorum bu konu hakkında bana yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür.

Eki Görüntüle 1491022
Milli Eğitim Bakanlığını aramayı deneseydiniz. Bu arada burs kartları artık PTT aracalığıyla dağıtılıyor (Eğer bahsettiğiniz PYBS ise) . Okulunuz bitti mi?

Milli eğitim bakanlığını aramayı deneseydiniz. Bu arada burs kartları artık PTT aracalığıyla dağıtılıyor (eğer bahsettiğiniz PYBS ise). Okulunuz bitti mi?

Ne yalan söyleyim hiç bilmiyorum PTT kartı çıkardım ama işte aylık olarak gönderiliyor bir yerden mili eğitim bakanı aradım okulda kaldım açık öğretim meslek lisesi okuyorum.

Ne yalan söyleyim hiç bilmiyorum PTT kartı çıkardım ama işte aylık olarak gönderiliyor bir yerden mili eğitim bakanı aradım okulda kaldım açık öğretim meslek lisesi okuyorum.
"Bakanlık, PYBS bursuna hak kazanan öğrencilerin örgün eğitim dışına çıkması halinde burslarını kesiyor. Yani örgün eğitimden açık liseye geçiş yapan öğrencilerin bursları otomatik olarak kesiliyor." Açık lisedeyken burs alamazsınız, geçmiş burslarınız hakkında da Millî Eğitim Bakanlığı İletişim Merkezi “444 0 632" numarasını arayıp belirtin

Yeni konular

Geri
Yukarı