Bursa civarı tatil yeri önerisi

taha01616

Decapat
Daha fazla  
Selam, arkadaşlarla bursa civarı tatile gideceğiz de, arada kaldık nereye gitsek diye. Erdeğe geçen sene gittik farklılık olsun diye ayvalığa gitmeyi düşünüyoruz. Ancak haritadan baktım ayvalık sarımsaklıdan (küçükköy diye de geçiyor) kiralık ev tutacak bütçe var, o da merkeze 4 5km uzaklıkta. Oradan merkeze dolmuş var mıdır ya da orasının da mekanları vs güzel midir? Yani sorum bursa civarı tatil yerinden daha çok ayvalık sarımsaklı'da 4 5 genç mekan ve ortam açısından gece hayatı açısından güzel bir tatil yapabilir mi?

Mudanya, küçük kumla, Yalova (Çınarcık) buraları bir araştır :)

Kendim zaten bursalı olduğum için oralara hep gidiyorum hocam. Çınarcığa bakacağım sağ olun. Ayvalık sarımsaklı hakkında görüşleriniz var mı şu anda ev tutacağım da gençler için gece hayatı nasıldır merkeze ulaşım kolay mı falan?

Kendim zaten bursalı olduğum için oralara hep gidiyorum hocam. Çınarcığa bakacağım sağ olun. Ayvalık sarımsaklı hakkında görüşleriniz var mı şu anda ev tutacağım da gençler için gece hayatı nasıldır merkeze ulaşım kolay mı falan?

Kanka o zaman benden sana bir tavsiye. Gece hayatını hızlı yaşantıyı boş ver. İzniğe git kamp kur mis gibi temiz havanı al kafanı dinle dön yuvana

Geri
Yukarı