Bursa Teknik mi Uludağ mı?

canyakan64

Centipat
Daha fazla  
Yatay geçiş yapmayı düşünüyorum. Sizce Bursa Teknik Üniversitesi birinci öğretim mi yoksa Bursa Uludağ Üniversitesi ikinci öğretim mi?

(Ayrıca Bursa Uludağ akredite edilmiş)

(Bölümüm elektrik-elektronik mühendisliği)

Uludağ Makine Müh. (İ.Ö.) öğrencisi olarak kesinlikle Uludağ derim. Bursa Teknik çok yeni ve Uludağ'ın arkasında kalıyor özellikle Bursa sanayisinde. Diplomada ikinci öğretim yazmıyor bile zaten.

Uludağ Makine Müh. (İ.Ö.) öğrencisi olarak kesinlikle Uludağ derim. Bursa Teknik çok yeni ve Uludağ'ın arkasında kalıyor özellikle Bursa sanayisinde. Diplomada ikinci öğretim yazmıyor bile zaten.
Hocam çok teşekkürler sizi bulmuşken birkaç soru daha sorayım:

İ.Ö'den birinci öğretime geçiş çok mu zor?

İ.Ö ders saatleri çok mu geç oluyor ve birinci öğretim hocaları mı derse giriyor?

İ.Ö için de akredite mevcut yazıyor YÖK Atlas'ta; bu hâlâ geçerli mi?

İ. Ö'den birinci öğretime geçiş çok mu zor?

İ. Ö ders saatleri çok mu geç oluyor ve birinci öğretim hocaları mı derse giriyor?

İ. Ö için de akredite mevcut yazıyor YÖK Atlas'ta; bu hâlâ geçerli mi?

Birinci öğretime geçişi hiç düşünmedim. Belli bir ortalamayı tutturmanız durumunda geçiş yapabiliyorsunuz diye biliyorum. Yalan olmasın.

Ders saatleri çok değişken. Genelde 15:00-19:00 arası oluyor dersler ama 22:00'da biten dersler de var, 13:00'da başlayan dersler de. Bildiğim kadarıyla genellikle aynı hocalar giriyor.

Akreditasyon var diye biliyorum.

Uludağ Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olmuş biri olarak söylüyorum, hiçbir şey öğretmiyorlar. Ezberci zihniyet var. Hocaları kimdir, yeni gelenler ne yapıyor bilmiyorum ama en güzeli gidip bölümdeki kişilere sormandır. Facebook grup linkini şuraya bırakıyorum:

Uludağ Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olmuş biri olarak söylüyorum, hiçbir şey öğretmiyorlar. Ezberci zihniyet var. Hocaları kimdir, yeni gelenler ne yapıyor bilmiyorum ama en güzeli gidip bölümdeki kişilere sormandır. Facebook grup linkini şuraya bırakıyorum:

Çok teşekkürler grup linki için. Bursa Teknik Üniversitesini önerir misiniz?

İ.Ö'den birinci öğretime geçiş çok mu zor?

İ.Ö ders saatleri çok mu geç oluyor ve birinci öğretim hocaları mı derse giriyor?

İ.Ö için de akredite mevcut yazıyor YÖK Atlas'ta; bu hâlâ geçerli mi?
Derslerin hocaları genelde aynı. Bazı hocalar 1. - 2. öğretim arasında derslere girmene izin veriyor. Ancak uygulamalı derslerde bu pek mümkün olmaz.

Geri
Yukarı