Ücretli Bursa'da Bilgisayar Toplama Hizmeti

Rousso

Kilopat
Arkadaşlar merhaba yeni nesil sistemlerden anlayan. Kablolama konusunda iyi olan. Temiz işletim sistemi kurulumu yapabilecek birini aramaktayım Bursa içi evde misafir olup ücreti karşılığında bu işlemi verebilecek var ise eğer aşağıya bırakmış olduğum telefon numarasından ulaşabilir gerekli soruları sorabilirsiniz (konuyu arkadaşım için açıyorum kendisi PC'yi benim kurmama izin vermiyor bana güvenmiyormuş :D)

Telefon: 0530 490 5215

Son düzenleyen: Moderatör:
En fazla işlemci slotlarini kirar anakartı çöp yaparsın. Neden izin vermiyor ? :D Şahsen ben internetten video izleye izleye kurdum.

Arkadaşına güvenmeyen adam hayatında ilk defa gördüğü birine güvenecek. Hmm...
Anlatamıyorsun işte kendi sistemimi kendim kurdum, üstüne 4 tane sistem daha arkadaşlarıma kurdum fakat arkadaşın düşüncesi benim onun istediği şekilde yapamayacağımı ve para vererek aldığı hizmetin daha iyi olacağını düşünmesi. Sanırım bana şöyle yap böyle yap diyememekten çekiniyor. Açıkçası çocuğun durumunda olsam ben de profesyonel bir ine güvenirdim hak verebilirim buna.

Sanmıyorum sosyal içinde profesyonel montajcı bulabileceğinizi. Vatan'daki adamlar bile yanlış bilmiyorsam lise mezunu falan.

Sanmıyorum sosyal içinde profesyonel montajcı bulabileceğinizi. Vatan'da ki adamlar bile yanlış bilmiyorsam lise mezunu falan.
Şans nereden denk geleceğini bilemiyoruz. Sağa sola bakıyorlar Vatan'da şans işi bazen işinin ehli insanlar denk gelebiliyor ki. İlk sistemimi oradan alıp montajlatmıştık gerçekten şimdi bakıyorum da işini harbiden iyi yapıyormuş şimdiye Müdürü falan olmuş olması lazım :D

Şans nereden denk geleceğini bilemiyoruz. Sağa sola bakıyorlar Vatan'da şans işi bazen işinin ehli insanlar denk gelebiliyor ki. İlk sistemimi oradan alıp montajlatmıştık gerçekten şimdi bakıyorum da işini harbiden iyi yapıyormuş şimdiye Müdürü falan olmuş olması lazım :D

Şubeden şubeye değişen bir şey. Sivas Vatan Bigisayar şubesinde teknolojiden zerre anlamayan ama ağızı çok iyi laf yapan 2-3 adam koymuşlar milleti yemeye çalışıyorlar.

Konuyu bölüyor olabilirim ama kullandığınız kasanın fotoğrafını atacaktınız bana ve deneyimlerinizi paylaşacaktınız. Müsait bir zamanınızda konu açıp bu paylaşımda bulunabilirseniz ben dahil çoğu insana faydası dokunacaktır. Tekrardan görüşmek dileğiyle...

Sanmıyorum sosyal içinde profesyonel montajcı bulabileceğinizi. Vatan'daki adamlar bile yanlış bilmiyorsam lise mezunu falan.
Pardon da dostum PC montajlayan adamın Uzay Mühendisi olacağını mı sanıyordun veya Bilgisayar Mühendisliği bitiren adamın PC montajladığını mı düşünerek bu yorumu yazdın çok merak ettim açıkcası. PC toplamak çok basit bir şey ve video izlenerek bile yapılabilir zaten. Burda buna anlam yüklemek garipmiş cidden :D Eli kolu olan, tutan herkes toplayabilir.

Geri
Yukarı