Bursa'da güvenilir laptop servisi

Losive

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba yakın zamanda ASUS TUF A15 serisi bir laptop aldım. içine 8 GB RAM ekleteceğim bunun montajını yapabilecek güvenilir iyi iş yapan bildiğiniz servis var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnegöl çarşısında herhangi bir dükkana girin halleder hocam. Ram ekletmek için çok iyi bir servis aramanıza gerek yok. Ben Uğur Bilgisayar'da taktırmıştım 5 dakikada temiz bi şekilde halletmişti.
Ayrıca ben Bursa'da yıllardır bileşenlerden donanımdan teknik anlamda gerçekten anlayan bir servis aradım ama maalesef bulamadım. Bilen varsa takip edeceğim.

İnegöl çarşısında herhangi bir dükkana girin halleder hocam. Ram ekletmek için çok iyi bir servis aramanıza gerek yok. Ben Uğur Bilgisayar'da taktırmıştım 5 dakikada temiz bi şekilde halletmişti.
Ayrıca ben Bursa'da yıllardır bileşenlerden donanımdan teknik anlamda gerçekten anlayan bir servis aradım ama maalesef bulamadım. Bilen varsa takip edeceğim.
İnegöl biraz uzak hocam daha batı tarafında var mıdır bildiğiniz yerler

İnegöl biraz uzak hocam daha batı tarafında var mıdır bildiğiniz yerler

Konsol, bilgisayar tamircilerinin kalbi İnegöl çarşısı başka yer bilmiyorum. Nilüfer taraflarında tek tük servisler oluyor dediğim gibi RAM ekletmek basit bir olay Google'da biraz fazla değerlendirmesi olan herhangi bir yere gidebilirsiniz.
Yanlış mı anladınız bilmiyorum İnegöl uzak demişsiniz. İnegöl çarşısı İnegöl'de değil Heykel'de bulunuyor

Yeni konular

Geri
Yukarı