Bursa'da güvenilir teknik servis

ogzhnatas

Hectopat
Bilgisayarımda çok ciddi performans sorunları yaşıyorum, Bursa'da bildiğiniz gerçekten işini bilen bir tamirci varsa söyler misiniz? Çok fazla maddi gücüm yok o yüzden birkaç yere para vermeden tek seferde bitirmek istiyorum sorunlarımı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaşadığınız problemleri daha detaylı belirtirseniz belki biz size yardımcı olabiliriz. Bilgisayarcılara donanım sorunu olmadıktan sonra para vermeyi saçma buluyorum.

Yaşadığınız problemleri daha detaylı belirtirseniz belki biz size yardımcı olabiliriz. Bilgisayarcılara donanım sorunu olmadıktan sonra para vermeyi saçma buluyorum.
oyunlarda aşırı derecede performans düşüşü yaşadım.normalde 60 FPS aldığım oyunlarda ayarları düşürsem dahi 60 FPS alamamaya başladım.oyunlar başlıyınca 60 la başladım diyelim 2 dakika sonra 40 a bazen 20 lere düşüyor. ısınma sorunu da çok.

oyunlarda aşırı derecede performans düşüşü yaşadım.normalde 60 FPS aldığım oyunlarda ayarları düşürsem dahi 60 FPS alamamaya başladım.oyunlar başlıyınca 60 la başladım diyelim 2 dakika sonra 40 a bazen 20 lere düşüyor. ısınma sorunu da çok.
Aşırı ısınmadan diye tahmin ediyorum. MSI Afterburner ile değerleri atarsanız kesin bir şey söyleyebilirim.
Aşırı ısınmadansa içini açıp, fanları temizleyip termal macun yenilenmeli. Ortalama 50-80 TL arası meblağ olur bilgisayarcıya yaptırırsanız. Ayrica aşırı dandik termal macunları kullanılır. Kendiniz bu işlemi yapabilirsiniz diye düşünüyorum.

Aşırı ısınmadan diye tahmin ediyorum. MSI Afterburner ile değerleri atarsanız kesin bir şey söyleyebilirim.
Aşırı ısınmadansa içini açıp, fanları temizleyip termal macun yenilenmeli. Ortalama 50-80 TL arası meblağ olur bilgisayarcıya yaptırırsanız. Ayrica aşırı dandik termal macunları kullanılır. Kendiniz bu işlemi yapabilirsiniz diye düşünüyorum.
ısınma olabilir evet ama oyunu ilk açtığımda eskisi gibi fps vermiyor ilklerde orta ayarlarda 60-70 fps alıyor iken şuan en düşük ayarlarda 60 fpsnin altında başlıyo. bazı oyunlarda 60 70 den başlayıp 10 dakika sonra 30 fps lere düşüyor.sıcaklık hiç 91 i geçmedi bir kere bakmıştım afterburnerdan

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı