Bursluluk sınavı için 10 boş çok mudur?

Bu boşlar ile puanınız 440 a kadar düşer bence. Yanlış yapma olasalığınızda var.

Hocam ben girdiğimde soru dağılımı LGS gibiydi 5. sınıfta girdim. Ama format değişmiş galiba sizin küçük kazanma ihtimaliniz var. Ama keşke 5. sınıftayken kazansaydınız daha kolay oluyor.

Bu boşlar ile puanınız 440'a kadar düşer bence. Yanlış yapma olasalığınızda var.

Hocam ben girdiğimde soru dağılımı LGS gibiydi 5. sınıfta girdim. Ama format değişmiş galiba sizin küçük kazanma ihtimaliniz var. Ama keşke 5. sınıftayken kazansaydınız daha kolay oluyor.

1693739815730.png

458 puan ile kazandınız diyor.

Bu siteden bak (tahmini)

Hmm o zaman bilemem.

Sitede 458 puan ile kazandınız yazıyor dogruluk oranı var mı?

Bugün bursluluk sınavına girdim sosyal ve fenim iyi oldugu için yaptım, ikisindende 1'er bosum var ve ikisinde de 1 soruda zorlandım. Matematiğe çok zaman harcadım 3 boş yaptım ama Türkçeyi yetiştiremedim 6 bosum var, Kazanma ihtimalim var mıdır 10 bos ile?
Hocam ben sadece matematikten 10 boş yapmıştım ama 453 alıp sınavı kazanmıştım. Bakın sadece matematikten 10 boş, diğer dersleri hatırlamıyorum. 10 boşun çok olup olmadığı sizin doğru/yanlış sayınıza bağlıdır. Yanlışınız çok ise evet, 10 boş çoktur. Ama doğrunuz çok ise hayır, 10 boş çok değildir.

Hocam ben sadece matematikten 10 boş yapmıştım ama 453 alıp sınavı kazanmıştım. Bakın sadece matematikten 10 boş, diğer dersleri hatırlamıyorum. 10 boşun çok olup olmadığı sizin doğru/yanlış sayınıza bağlıdır. Yanlışınız çok ise evet, 10 boş çoktur. Ama doğrunuz çok ise hayır, 10 boş çok değildir.

Bir de baba masırı baskıcı anlamıyorum sınav hayatın sonuymus gibi davranıyto kazanamazsam bilgisayarım telefonum elimden gidecek biraz da panik vardı sınavda.

Yeni konular

Geri
Yukarı