Bursluluk sınavı zor olur mu?

Emma Stone

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Evet arkadaşlar selam biliyorsanız 5 Eylül de yani 2 gün sonra bursluluk sınavı olacak. Ben liseye yeni geçtim fakat 8.sinif olarak gireceğim 8.siniflardan 100 sorudan en az 95-96 doğru istiyorlar 🙁 diğer sınıflarda daha az 8'lerden çok istiyorlar sırf LGS'ye girdiğimiz için neyse sizce kazanabilir miyim? Sınav zor olur mu? (LGS sonucumu merak edebilecekler için 393 Türkçe de dikkat hataları bitirdi beni. Neyse konumuz o değil.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Soruların seçici olma ihtimali yüksek sonuçta burs verecekler. Mantıken birine %100 burs veren kurum ekonomik olarak zarara uğrar fakat çocuğun zekası sayesinde zamanı gelince o çocuğu reklamlarda kullanırlar burayı, şurayı kazandı diye.

Geçen yıl matematikte ki ilk soru 😀 (tabii daha zorladı vardı ama onlar da aşırı kolay geldi bana)
Screenshot_20210903-223333~2.png

Rahat ol. Bursluluk x 1000000 = LGS. Biraz abartılı oldu ama LGS'den 295 alan arkadaşım geçen sene bursluluktan 473 puan aldı ve kazandı. Sakin olmaya çalış. Ben 5.sınıfta 485 puanla kazanmıştım. Girmeden önce tedirgindim ama sorular kolaydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı