Burun ameliyatı korkusu

Yalnız ameliyat olacağım özel hastane ameliyattan sonra 1 gün yatmıyorsunuz, direk eve yolluyoruz dedi. Sizce de bir gariplik yok mu?

YouTube'da burun amelyatı olup vlog çekenler var neler yaşadıklarını vs anlatıyorlar bence burada kuru bilgidense yaşamış kişilerden bilgi almanız daha iyi olacaktır doktorlar vs de vardır.

Ameliyat olmaktan değil ama özellikle burun ameliyatı olmaktan ben de korkuyorum. Tehlikeli olmayan bir ameliyat gibi gözükse de aslında tehlikeli ve en ufak hatada beyninizi masaya bırakabiliyorlar. Haberlerde çok fazla "burun ameliyatı için gitti komaya girdi" gibi şeyler görüyoruz.

Ameliyat olmaktan değil ama özellikle burun ameliyatı olmaktan ben de korkuyorum. Tehlikeli olmayan bir ameliyat gibi gözükse de aslında tehlikeli ve en ufak hatada beyninizi masaya bırakabiliyorlar. Haberlerde çok fazla "burun ameliyatı için gitti komaya girdi" gibi şeyler görüyoruz.
Aynen en çok korktuğum şey ameliyat sırasında beyne zarar gelmesi. Bu yüzden organları iflas edip ölenler bile var. Adana'da bir profesöre olmuştu ölen kişi ameliyatı.

Geri
Yukarı