Burun Ameliyatı

Maybach

Kilopat
Makaleler
2
Arkadaşlar selam.

18 yaşındayım, 19'a girmeme birkaç ay var. Burnumun içinde kemik eğriliği ve et büyümesi adlı problemlerden ötürü burun ameliyatı olacağım, 6 Ocakta. Burun şeklim kötü değil ama kemerli. Böyle bir durum oluşunca, madem ameliyat olacağım bi de estetik yapılsın, daha hoş bir görünüm olsun istedim. Doktorum KBB uzmanı aynı zamanda, gayet iyi bir doktor.

İnternette 21-22 yaşlarında olunması gerektiğine dair birkaç bir şey okudum, aklım karıştı. Ameliyat günüm zaten belli ve olacağım da ama gerçekten bu durum sorun teşkil eder mi? Burun şeklim küçükken çok güzeldi, ilkokulda. Şu anki olduğu kemerli şekle de ergenliğe ilk girdiğim zamanlar oturdu. Sanıyorum 13-14 yaşlarında. Burnumu çok çarptım küçükken bi yerlere sürekli olarak, bundan ötürü bu tür sorunlar oluştu diye düşünüyorum. Doktor da zaten burnun gelişim sırasında bu gibi etkenlerden çok etkilendiğini söylemişti.

Bildiğim kadarıyla burun şekli yüzde en erken oturan kemiklerden biri. 13-14 yaşlarımdan beri böyle bir buruna sahibim. Kemerli olması dışında bi problemi yok şu an için ama o yıllardan kalan fotoğraflarımda gerçekten gelişim evresinde kötü bi şekli olduğunu söyleyebilirim. Sonradan daha da oturup, olgunlaşıp düzeldi ve şu anki halini aldı sanırım...

Sizin düşünceleriniz neler?

Yeni konular

Geri
Yukarı