Burun kırığından sonra geçmeyen kulak çınlaması ve unutkanlık

Pancarius

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Samsun
Salı günü burnuma yediğim üç yumrukla burnum kırıldı. Akşamında OMÜ'ye gittik kemik kırığına oturtuldu ve içine sünger koydular, 4 gün sonra gelin dediler. Bugün gidip süngerleri aldırdık. Burnumdan şu an nefes alabiliyorum ama süngerler alındıktan sonra acayip kulak ağrısı, tıkanıklık, çınlama hissediyorum. Normal hayatta da çok unutkan olduğumu fark ettim. 1 saat biyoloji çalıştığımda 40 soru civarı çözerdim. Şimdi 10 soru anca çözdüm. 1 saat sonra kontrol ederken ise birkaç soruyu hiç hatırlamadığımı fark ettim. Matematiğinde sin30 cos30 gibi ezber kavramlarını unuttuğumu fark ettim. Sizce beyinim zarar görmüş olabilir mi? Bu konuyu yazarken bile defalarca tekrar okudum ne yazdığımı hatırlamak için.

Dostum tomografi çekilip kırığın saptanması ve ardından yerine oturtulması 4 gün önce oldu. Orada yazdığım gibi. Bilgin varsa yaz yoksa yazma lütfen. Acı çekiyorum, yardım bekliyorum burada.

Burnumdaki ağrı tamamen kalktı şu an. Kulağımda iltihap olabilirmiş gibime geliyor. Unutkanlık konusunu bilemiyorum. Acile giderse çözülecek bir şeye benzemiyor. Aile hekimine görünmeyi düşünüyorum.

Kulağımda örümcek varmış arkadaşlar :D. Çok garip bir durum gerçekten. Kulak deliğimi avladığı ince sinekleri yığdığı için tıkamış. Ağrı ondan oluyormuş. Dün akşam temizlettim ama konuşma banım olduğu için yazamadım. Konu kilitlenebilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı