Burun tıkanıklığı nasıl giderilir?

Eğer yakında medipol varsa oraya gitmeyi öneririm, çok iyi çalışanlar falan.

Kartal dr. Lütfi kırdar şehir hastanesine gitmiştim güvenip büyük bir hastane diye ama gerçekten önemsemediler pek medipol araştıracağım en yakın.

Kartal dr. Lütfi kırdar şehir hastanesine gitmiştim güvenip büyük bir hastane diye ama gerçekten önemsemediler pek medipol araştıracağım en yakın.

Eğer gidebilirseniz ümraniye medipol çok iyi, ben oraya gittim fiyatlarda çok iyi.

Hocam, bende de aynı sorun vardı tek burnum tıkalıydı. Eczaneden bunu aldım;

1.5 hafta falan sabah akşam sıkın. Ben öyle düzelttim. Deviasyon var bende.

Bir de sürekli tıkalı burnum kanıyordu. Bu dediğim burun fısfısını sıkınca o da düzeldi.

Ameliyat olsan bile o etler birkaç yıla geri büyüyecek. Yasadigimdan biliyorum 15 yıl boyunce nefes alamadım en son ameliyat oldum tam rahatladim derken tekrar o etler büyüdü. Bunun bir çaresi yok be hocam hayattaki bahtsizligimiz.

Ümraniye medipol iyidir. Her ilaca rağmen düzelmiyorsa geniz eti fazla büyümüştür. Ben ve kardeşim de küçükken bu ameliyatı olmuştuk. Rahatlatıyor.

Ameliyat olsan bile o etler birkaç yıla geri büyüyecek. Yasadigimdan biliyorum 15 yıl boyunce nefes alamadım en son ameliyat oldum tam rahatladim derken tekrar o etler büyüdü. Bunun bir çaresi yok be hocam hayattaki bahtsizligimiz.

Hocam yakarak yapıldığında büyümüyor deniliyor.

Bir de doktorla konuştuğumda etin oluşmasında olan etkenler eğer kaldırılırsa daha büyümeyeceğini söyledi.

Hocam, bende de aynı sorun vardı tek burnum tıkalıydı. Eczaneden bunu aldım;

1.5 hafta falan sabah akşam sıkın. Ben öyle düzelttim. Deviasyon var bende.

Bir de sürekli tıkalı burnum kanıyordu. Bu dediğim burun fısfısını sıkınca o da düzeldi.

Benimki kanamıyor ama tıkalı dediğim gibi burnumun üst tarafındaki kemikte ufak çıkıntı var.

Eğer gidebilirseniz ümraniye medipol çok iyi, ben oraya gittim fiyatlarda çok iyi.

Hocam fiyatların ne kadar olduğu hakkında bilginiz var mı?

Hocam yakarak yapıldığında büyümüyor deniliyor.

Bir de doktorla konuştuğumda etin oluşmasında olan etkenler eğer kaldırılırsa daha büyümeyeceğini söyledi.

Benimki kanamıyor ama tıkalı dediğim gibi burnumun üst tarafındaki kemikte ufak çıkıntı var.

Hocam fiyatların ne kadar olduğu hakkında bilginiz var mı?

300 - 400 TL'ye yaptırmıştım ben kontrollerimi. Alerji sorunu için gitmiştim.

Geri
Yukarı