Burundan turuncu sümük akması

Yer
İRLANDA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İŞLEMCİ : AMD R5 3500X
EKRAN KARTI : AMD RX5500XT 8GB OC THICC II PRO
ANAKART : GIGABYTE S2H V2
RAM : T-FORCE 8X2 3000MHZ
SSD : XPG M.2 500GB 3000MB/3200MB // JAMES DONKEY SATA 250GB
Meslek
İrlanda da dil öğrencisi
Corona oldum 7. gündeyim burnum tıkalı idi açıldı burnumdan turuncu bir sümük akıyor ama nasıl. Neyse apar topar lavaboya gittim sümkürdüm bir patladı her yer tup turuncu bayağı koyu turuncu her yer işin garip yanı bal gibi yani yapış yapış. Normal bir sümükden daha fazla yapışkan uhu gibi acaba coronayı atlatmanın bir parçası mı diyorum ama alakası yok. Abi isteyene fotoğraf atarım. Sebebi nedir kötü bir şey mi?

Corona oldum 7. gündeyim burnum tıkalı idi açıldı burnumdan turuncu bir sümük akıyor ama nasıl. Neyse apar topar lavaboya gittim sümkürdüm bir patladı her yer tup turuncu bayağı koyu turuncu her yer işin garip yanı bal gibi yani yapış yapış. Normal bir sümükden daha fazla yapışkan uhu gibi acaba coronayı atlatmanın bir parçası mı diyorum ama alakası yok. Abi isteyene fotoğraf atarım. Sebebi nedir kötü bir şey mi?
At ama sürprizbozan içinde at.

Burnundan kılcal damarlardan biri çatlamıştır hafif kan sızmıştır muhtemelen. Kendinde anormal bir değişim hissetmiyorsan bir sorun olacağını düşünmüyorum.

Basit bir ihtimal olarak burnunuz açıldığında burnunuz zorlandıysa kanamış olabilir, bazen ben de kendimi fazla zorlayınca oluyor ama başka bir ihtimal de olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı