Burundan sürekli kan geliyor

XoreXTago

Decipat
Yer
İstanbul/Eyüp
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Nedense hep burnumun sağ deliğinden kan akıyor, akan kan da yani 1-2 damla değil bayağı akıyor. Ailem ise durumu telefon bilgisayara bağlıyor, sizce neden kan akıyordur?

Burun içinde küçük kılcal damarlar var. Onlar çatlıyorsa kanama olabiliyor eskiden (8-9 yıl önce) benim de başıma çok sık gelirdi. KBB doktoru damarları yakmıştı o zamandan beri sorun yaşamıyorum. KBB'ye randevu alıp baktırabilirsin.

1 ay boyunca her gün benim de sol burnum kanıyordu. Uyurken bile bir uyanıyorum yastık kan içinde bizimkiler görünce öldüm sanmış 😅 1 ay sonunda kendiliğinden durdu hala anlamadım bende sebebini.

Benim de gece bir kalkıyom yastık kan içinde ama benim şöyle diyeyim yazın başladı 2 ay sonra bitti gene başladı son 3 gündür.

Burun içinde küçük kılcal damarlar var. Onlar çatlıyorsa kanama olabiliyor eskiden (8-9 yıl önce) benim de başıma çok sık gelirdi. Kbb doktoru damarları yakmıştı o zamandan beri sorun yaşamıyorum. Kbb'ye randevu alıp baktırabilirsin.

Yakma derken nasıl bir işlem oluyor?

Benim de gece bir kalkıyom yastık kan içinde ama benim şöyle diyeyim yazın başladı 2 ay sonra bitti gene başladı son 3 gündür.

Yakma derken nasıl bir işlem oluyor?
Ben sağlık ocağında yaktırdım. Burun kılcal damarlarım inceydi sürekli çatlayarak hemencecik kanıyordu. Sağlık ocağında burnuma kibrit çöpü gibi bir çubuk soktu doktorum. Birazcık yaktı sonrasında o zamandan beri yaklaşık 6 7 yıl olmuştur kanamadı.

Ben sağlık ocağında yaktırdım. Burun kılcal damarlarım inceydi sürekli çatlayarak hemencecik kanıyordu. Sağlık ocağında burnuma kibrit çöpü gibi bir çubuk soktu doktorum. Birazcık yaktı sonrasında o zamandan beri yaklaşık 6 7 yıl olmuştur kanamadı.
@dodo61'in dediği gibi. kibrit çöpü gibi bir şey sokup bastırıyor çok ince bir acısı var. Eğer çok sık oluyorsa görün derim

Öncelikle merhaba. Nedense hep burnumun sağ deliğinden kan akıyor, akan kan da yani 1-2 damla değil bayağı akıyor. Ailem ise durumu telefon bilgisayara bağlıyor, sizce neden kan akıyordur?
Yaşadığın yer çok güneşliyse falan olabilir. Birkaç yıl önce çok güneşli havada burun damarlarım çatlayıp kanıyordu benim de.

Yaşadığın yer çok güneşliyse falan olabilir. Birkaç yıl önce çok güneşli havada burun damarlarım çatlayıp kanıyordu benim de.
İstanbul sıcak olacağını sanmam.

Büyük ihtimal ailem götürmeyip hayla telefon bilgisayara bağlıyacak ama genede teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı