Bus Simulator 16 vs Tourist Bus Simulator

@Famronty
İlk oyundan bahsediyorum, ikinci oyun bütçeme uygun değil zaten. :)

DLC'siz hikayesi 20 saatmiş duyduğuma göre, bende dolar kuruna geçiş yüzünden DLC alamayacağım bundan sonra. Aldığım son oyunlardan olacak kendisi. 20 saat için değer mi sizce?

@Famronty
İlk oyundan bahsediyorum, ikinci oyun bütçeme uygun değil zaten. :)

DLC'siz hikayesi 20 saatmiş duyduğuma göre, bende dolar kuruna geçiş yüzünden DLC alamayacağım bundan sonra. Aldığım son oyunlardan olacak kendisi. 20 saat için değer mi sizce?
Ana hikaye gayet yeterli ve iyi fakat imkan varsa DLC'leri de alın hocam. The Following DLC'si muhteşemdir.

Bu arada Epic üzerinde ilk oyun ücretsiz dağıtılmış olması lazım. Kütüphanenizi kontrol edin bence hocam.

Selam, Fernbus Simulator almadan önce oyunun optimizasyonunun kötü olduğunu biliyordum fakat bu kadarı hiç keyif vermedi. Bunun üzerine iade ettim ve elime geçen 125TL ile yeni bir oyun almak istiyorum.

Bus Simulator 16 ve Tourist Bus Simulator bütçeme uygun, çoğunluğun Tourist Bus diyeceğinin farkındayım fakat yine Fernbus'taki gibi hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum, optimizasyonunun daha gelişmiş olduğunu duydum fakat ne kadar fark vardır bilemeyeceğim.

Araç simulasyonlarına merakım olduğu için başka tür oyun tavsiyesi vermezseniz sevirim. Sistem yenileme gibi bir şansım da yok.
Hocam kesinlikle Tourist bus simulator alın.

Geri
Yukarı