Buse BAŞAK'tan icra takibi mesajı geldi

Bana da icra mesajı geldi ne yapmalıyım? 11 şubatta olan icrayı şimdi ortaya çıkartıyorlar ne yapmalıyım? Kapıt gelecek diyorlar kargodan dolayı icra gelecekmiş ürünü almadığım için 3 gün de kargoda kaldığı içinmiş icra başlatacaklarmış. Ne yapmalıyım? Ulaşabileceğim numara var mıdır acaba?

Bana da icra mesajı geldi ne yapmalıyım? 11 şubatta olan icrayı şimdi ortaya çıkartıyorlar ne yapmalıyım? Kapıt gelecek diyorlar kargodan dolayı icra gelecekmiş ürünü almadığım için 3 gün de kargoda kaldığı içinmiş icra başlatacaklarmış. Ne yapmalıyım? Ulaşabileceğim numara var mıdır acaba?
Bir şey olmaz. Ürün iade ettiğin için icra mı gelir. Ayrıca icra gelecekse bile bırakın gelsin. Uzun sürer davası vs. Mesajlara da itibar etmeyin. Tebligat var mı mahkemeden gelen ona bakın ya da uyaptan vs hakkınızda dava var mı vs bir bakın, para gönderin falan derlerse göndermeyin.

Bence tabi sorumluluk kabul etmem.

Konuya dahli olan buraysa, ben itibar etmezdim açık konuşayım. Dava açsalar bile oturur davanın uzamasına uğraşırdım. Karşı dava açarım(ki dava falan açacaklarını sanmıyorum da hani olur da açıldı sizin kazanma ihtimalimiz gayet yüksek), eve icra memurları gelene kadar ödeme yapmam vs vs. 50 100 lira için dava masraflarıyla uğraşsınlar :D

Başak Hukuk Bürosu - Şikayetvar

Son düzenleme:
Bu tip dolandırıcılık çok yaygın. Kargo şirketleri vs üzerinden kapıda ödemeli kargolarını teslim almayanların bilgilerine ulaşıp sonra da fahiş arabuluculuk paraları istiyorlar. Bu konudan ne kargoyu gönderen firmanın çoğunlukla da adı geçen avukatların haberi olmuyor. Bu tip mesajlara itibar etmeyin. Bana ga kaç kez geldi. Zaten seni icraya verecek olan avukat seni arayıp da vakit kaybetmez. Direkt verir icraya geçer. Havlayan köpek ısırmaz arkadaşlar.

Geri
Yukarı