Çözüldü Business tour "something went wrong" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

halilcanaka

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Antrenör
Arkadaşlar sadece bu oyunda değil Dead by Daylight da aynı sorunu yaşıyorum. Telefon internetini modem yapıp bağlanıyorum. Normal internet kullanımında sorun yaşamıyorum. Rocket League oyununda sorun yaşamıyorum. Fakat belirttiğim iki oyunda sorun yaşıyorum ve bağlanamıyorum. Huawei model telefonu olan arkadaşım internet açtığında oyunları sorunsuzca oynayabiliyorum. Benim telefonum iPhone 8. ikimizin hattı da Türk Telekom. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Çözüm
Sanırım Türk Telekom'un güvenli hizmet ayarı etkin. Yeni kanunla birlikte tüm yeni kullanıcılara veriliyor. Sizin iptal etmeniz gerekiyor. Internetten ararsanız bulursunuz. Tabi tahminimce böyle. Bende de sorun vardı, Uplay'e bile girmiyordum business tour, Company Of Heroes gibi bazı oyunları açmıyordu
Sanırım Türk Telekom'un güvenli hizmet ayarı etkin. Yeni kanunla birlikte tüm yeni kullanıcılara veriliyor. Sizin iptal etmeniz gerekiyor. Internetten ararsanız bulursunuz. Tabi tahminimce böyle. Bende de sorun vardı, Uplay'e bile girmiyordum business tour, Company Of Heroes gibi bazı oyunları açmıyordu

Çözüm
Hocam Allah senden razı olsun. Günlerdir denemediğim çözüm kalmamıştı. Senin söylediğini yaptım ve düzeldi. Çok teşekkür ederim. Tek yaptığım guvenlı ıptal yazıp 2500'e SMS atmak oldu.

Geri
Yukarı