Buzdolabı Markası Tavsiyesi

BabaKing71

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar telefondan yazıyorum hatam olursa özür diliyorum. Buzdolabımız artık küçük geliyor. Hangi marka alacağımızıda bilmiyoruz. Sağlam marka önerir misiniz ?

Beyaz eşya alırken en çok dikkat etmeniz gereken birçok tüketim ürününde olduğu gibi garanti süresi ve yaygın servis ağı olmasıdır.Özel olarak buzdolaplarında ise motor(kompresör) garantisidir.Bu açıdan 10 yıl garanti veren birçok firma var.Bütçenizi yazarsanız daha iyi yardımcı olabilirim.(Beyazeşya satış temsilcisiyim.)

Beyaz eşya alırken en çok dikkat etmeniz gereken birçok tüketim ürününde olduğu gibi garanti süresi ve yaygın servis ağı olmasıdır.Özel olarak buzdolaplarında ise motor(kompresör) garantisidir.Bu açıdan 10 yıl garanti veren birçok firma var.Bütçenizi yazarsanız daha iyi yardımcı olabilirim.(Beyazeşya satış temsilcisiyim.)
3000 tl civarı.

Tavsiye edebileceğim sırasıyla; Samsung, Bosh , Hotpoint , Vesteldir. Şunu belirtelim Bosh ve Hotpoint Avrupa üretimi oldukları için tercih edilir. Ürün kodu sonunda --EU-- yazan modeller Avrupa üretimidir. Samsung ve Hotpoint 10 yıl kompresör garantisi vermektedir. Bu bilgiler ışığında tasarım ve hacim seçeneklerini değerlendirip alışveriş yapmanızı tavsiye ederim. Önerim Samsung RL4353FBASL. İncelemenizde fayda var.

Tavsiye edebileceğim sırasıyla; Samsung, Bosh , Hotpoint , Vesteldir. Şunu belirtelim Bosh ve Hotpoint Avrupa üretimi oldukları için tercih edilir. Ürün kodu sonunda --EU-- yazan modeller Avrupa üretimidir. Samsung ve Hotpoint 10 yıl kompresör garantisi vermektedir. Bu bilgiler ışığında tasarım ve hacim seçeneklerini değerlendirip alışveriş yapmanızı tavsiye ederim. Önerim Samsung RL4353FBASL. İncelemenizde fayda var.
Çok teşekkür ederim alırken dikkat edeceğim.

Hocam Bosch'ta KGN56AI30N diye bir model var. Öneririm babam Bosch'ta teknisyen gayet sorunsuz bir dolaptır. Arçelik, Beko grubundan ürün almayın adamların kendi servis teknisyenleri bile tavsiye etmiyor. Arçelik dolaplarda kompresör sıkıntısı var.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı