Buzdolabı alarmı sürekli ötüyor

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rayzen 5
Meslek
Market Personeli
3 ay önce bir buzdolabı aldık. Güzel soğutuyor ama son şu 3 gündür bilinmeyen bir nedenden ötüp duruyor.
Daha yeni olan bir buzdolabının kapak açıkken veya kapalıyken neden sürekli öttüğünü anlamıyorum.
Allah'tan desibel düşükte sesi duymuyoruz.
Ama bir buzdolabı neden sürekli öter ki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkken, açık kaldığı için öter. Kapalıyken de çok soğuduğu için ötüyor, motoru falan buzlanmış olabilir diyor. (bizdeki öyle en azından)

Beyaz eşya ile bilgisayar aynı mı?
Bak çok ciddi söylüyorum bir pisikoloğa görün seni 9 aydır inceliyorum hep ters yanıtlar itici cevaplar.
Seni teknopat neden bu bünyede barındırıyor kaç kişinin daha şikayet etmesi gerekiyor bilmiyorum.
Ama kendine çeki düzen ver benim sorduğun soru seni alakadar etmez. Belliki sorunların var, umarım sorunlarını çözersin A sosyallikten çık gerçek dünyayı kucakla.

Bak çok ciddi söylüyorum bir pisikoloğa görün seni 9 aydır inceliyorum hep ters yanıtlar itici cevaplar.
Seni Technopat neden bu bünyede barındırıyor kaç kişinin daha şikayet etmesi gerekiyor bilmiyorum.
Ama kendine çekidüzen ver benim sorduğun soru seni alakadar etmez. Belli ki sorunların var, umarım sorunlarını çözersin a sosyallikten çık gerçek dünyayı kucakla.

9 aydır beni neden inceliyorsun.
Bana takıntılı olduğun belli
Gökkuşağı kardeşim.

Yeni konular

Geri
Yukarı