Bygwear güvenilir mi?

Miraxe

Hectopat
Arkadaşlar merhaba.
Bygwear isimli siteden travis scott X Air Jordan 1 retro high og 'mocha' ürününü almayı düşünüyorum. Instagram üzerinden çok takipçileri var ve eskiden reklamları sürekli karşıma çıkıyordu. Fakat hala emin değilim. Ürünler replika bunun farkındayım fakat dolandırılmaktan korkuyorum. Kapıda ödeme ile alacağım fakat siparişleri WhatsApp üzerinden alıyorlar. Bu site güvenilir midir?

Arkadaşlar merhaba.
Bygwear isimli siteden travis scott X Air Jordan 1 retro high og 'mocha' ürününü almayı düşünüyorum. Instagram üzerinden çok takipçileri var ve eskiden reklamları sürekli karşıma çıkıyordu. Fakat hala emin değilim. Ürünler replika bunun farkındayım fakat dolandırılmaktan korkuyorum. Kapıda ödeme ile alacağım fakat siparişleri WhatsApp üzerinden alıyorlar. Bu site güvenilir midir?

Sahibini tanıyorum çok güvenilicek bir adam değil açıkçası ama alanların bir kısmı memnun bir kısmı memnun değil.

Sahibini tanıyorum çok güvenilecek bir adam değil açıkçası ama alanların bir kısmı memnun bir kısmı memnun değil.

Hocam bu konuyu açtığımda adamlara WhatsApp hattı üstünden yazmıştım ama geri dönmemişlerdi. 3 4 gün önce tekrar WhatsApp üzerinden ulaştım bu sefer geri dönüş yaptılar istediğim ürünü kapıda ödeme ile aldım. Fakat sitelerinde istediğim ürünün 46 numarası olmasına rağmen ve siparişi verirken 46 numara istememe ve siparişi alan kişinin 46 numara göndereceğiz olarak almasına rağmen 45 numara göndermişler. WhatsApp üzerinden bu durumu belirttim fakat geri dönüş yapmadılar. Benim için bir sıkıntı olmadı çünkü 45 numarada ayağıma oldu fakat iade ya da değişim isteseydim büyük ihtimalle umurlarında olmayacaktı. Ayrıca ayakkabının genel olarak kalitesi normal replikalardan biraz daha kötüydü fakat bu biraz normal çünkü normal replikalardan yaklaşık 700-800 TL daha ucuz bir fiyatı var. Alacak arkadaşlara tavsiyem almayın çünkü dolandırıcılık yaşayan çok fazla insan var ve sanırım 10 siparişin 3-4 tanesi anca ulaşıyor. İllaki almak istiyorsanız WhatsApp üzerinden kapıda ödeme ile alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı