ByNoGame CS skin alma nasıl işliyor?

Daha fazla  
ByNoGame üzerinden 100-120 TL aralığında M4A1-S skini almak istiyorum aldığım skini takasla hesabıma mı atıyorlar? Nasıl işliyor ve alınması mantıklı mı?

Son düzenleme:
Alırken fiyatlara bakın çünkü bazı skinleri ucuza bazılarını pahalıya satıyorlar. Siz satın alım yaptığınzda trade atarlar. Siz kabul edince item elinize geçer. Sonra satın aldım dediğinizde sitede para sahibine gider.

Satın alınca para havuza düşüyor ardından takası sana atıyor kullanıcı sen alıyor veya almıyorsun ardından siteden aldığına dair veya almadığına dair mesaj atıyorsun. Eğer almazsa havuzda olan para sana geri geliyor.
Alırsan para satıcıya gidiyor.

Ben aldım diyene kadar param site havuzunda duruyorsa mantıken satıcının itemi atmayarak dolandıramayacağını tahmin ediyorum haklı mıyım?

Evet. Eğer trade attıktan sonra siz ben aldım demezseniz üye desteğe yazıp SS atıyor gönderdim diye sonra parası veriliyor.

Eğer ByNoGame'de istediğin gibi bir skin bulamazsan Gamesatis'a da bakmanı tavsiye ederim. İkisinden de aktif olarak bir şeyler alıyorum ve ne zaman hangisinde daha indirimli skin olacağı belli olmuyor. ByNoGame'de "Yeni Gelen" kısmında yüksek indirimli skin bulabilirsin.

Geri
Yukarı