ByNoGame Epin satın alınmıyor

Hocam şu an atamıyorum bir daha anlatayım. Şimdi faturalarıma girin sonra hangi ay satın aldıysanız onun üzerine tıklayın faturanın. Sonra orada neler yaptığın gözükecektir ödeme konuşma falan ve ücretleri de yazacaktır.

Hocam onu atayım bir bakım ne diyecekler.
Hocam şu an atamıyorum bir daha anlatayım. Şimdi faturalarıma girin sonra hangi ay satın aldıysanız onun üzerine tıklayın faturanın. Sonra orada neler yaptığın gözükecektir ödeme konuşma falan ve ücretleri de yazacaktır.
20210529_203900.jpg

Hocam bura mı?

Son düzenleme:
Hocam mesaj atamadım kusura bakmayın güvenliğiz işim çıkıyor. Hallettiniz mi?
Hayır haledemedim. bulamadım halen. :(
Hocam galiba 51 TL boşa gitti :(
Hocam mesaj atamadım kusura bakmayın güvenliğiz işim çıkıyor. Hallettiniz mi?

Hocam siz bulduysanız bir fotosunu atar mısınız lütfen. 🙏

Son düzenleme:
Hayır haledemedim. bulamadım halen. :(
Hocam galiba 51 TL boşa gitti :(

Hocam siz bulduysanız bir fotosunu atar mısınız lütfen. 🙏
Hocam bende de sizin açtığınız gibi duruyor sizin yerinizde olsam bu işin peşini bırakmam 51TL az para mı. Ve bir de ben hiç mobil alım satım yapmıyorum ondan bilemiyorum bende gözükmüyor yani.

Hadi hayırlı olsun bol harcamalar. :D

Adama saat 17'de faturasız hat dedim adam halen hat faturalı değil miydi diye yazıyor :D
T.C. Onayı istedi sadece bende onayladım T.C.'yi. Foruma baktım güvenilir diyorlar.
Çok iyi oldu ya bende TL boşa gitti sandım.
Size de çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için 😍

Adama saat 17'de faturasız hat dedim adam halen hat faturalı değil miydi diye yazıyor :D
T.C. Onayı istedi sadece bende onayladım T.C.'yi. Foruma baktım güvenilir diyorlar.
Çok iyi oldu ya bende TL boşa gitti sandım.
Size de çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için 😍
Ne demek hocam elimden geleni yaptım mağdur olmayın diye biz burada aile gibiyiz.

Geri
Yukarı