ByNoGame Steam cüzdan kodu satın alınmıyor

Sadece Yorumcu

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
12th Gen Intel Core i5-12500h
NVIDIA GeForce RTX 3050 Tİ / Intel Iris Xe Graphics
24 GB / SODIMM, CRUCİAL 3000/6000 MHz Ram
Samsung 512 NVM M.2 SSD
Kingston KC3000 1 TB NMV M.2 SSD
Meslek
Müzisyen
Dostlar tekrar selam.

ByNoGame'e mobil ödeme yöntemi ile 10TL 1 kuruş yatırdım.
Ardından 9 TL 9 kuruş olan Steam cüzdan kodunu almak için "satın al" a bastım.
"Onayla" dedim ve onayla dedikten hemen sonra ana sayfaya atıyor.
Ne yapmam gerekiyor? Yüklediğim paranın boşa gitmesini hiç istemem.

Tamam, tekrar dene. Olmazsa canlı destek yardımcı olur. ByNoGame'de arada çöküntü vb. şeyler oluyor. Para boşa gitme gibi bir durum olmaz, merak etme.

Canlı desteğe başvurdum, bana "mobil ödemeler ile Steam kodu alınamıyor." dedi. İnanılmaz oysaki mobil ödeme ile Steam cüzdan kodu almış ve onunla bir oyun bile aldığımı bilirim hatta dün aldım.

Canlı desteğe başvurdum, bana "mobil ödemeler ile Steam kodu alınamıyor." dedi. İnanılmaz oysaki mobil ödeme ile Steam cüzdan kodu almış ve onunla bir oyun bile aldığımı bilirim hatta dün aldım.

Çok garip. Mobil ödemelerin her türlü önü kapalı. Daha demin baktım, mobil ödeme ile komisyon oranı da yüksek. Mümkünse başka bir ödeme yöntemi kullan gelecekte hocam.

Çok garip. Mobil ödemelerin her türlü önü kapalı. Daha demin baktım, mobil ödeme ile komisyon oranı da yüksek. Mümkünse başka bir ödeme yöntemi kullan gelecekte hocam.

Bende zaten mobil ödeme ile almıyorum ki, mobil ödeme ile ByNoGame'e para yatırıyorum, 10TL'lik Steam cüzdan kodu "satın al" basıyorum ana sayfaya atıyor.
Ben paramı geri nasıl alabilirim? Herhangi bir kartım yok, Vodafone ayrıcalığı ile yükledim paramı.

Geri
Yukarı