Bynogame güvenilir mi?

@Karakaçan1991

Decapat
Arakadaşlar öncelikle herkese merhaba. AK-47 redline FT CS:GO skini almayı planlıyordum ve bynogamede Steam'den yaklaşık 30 TL daha ucuz sizce güvenilir mi? Bu arada daha önce skin satın alma işlemi yapan bir arkadaş fotoğrad gibi bir şey gönderirse çok memnun olurum. Malumunuz internet aleminde çok fazla spam kullanıcı var. İlgilenenler için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabi ki güvenilir göbül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsin
Arakadaşlar öncelikle herkese merhaba. AK-47 redline FT CS:GO skini almayı planlıyordum ve bynogamede Steam'den yaklaşık 30 TL daha ucuz sizce güvenilir mi? Bu arada daha önce skin satın alma işlemi yapan bir arkadaş fotoğrad gibi bir şey gönderirse çok memnun olurum. Malumunuz internet aleminde çok fazla spam kullanıcı var. İlgilenenler için şimdiden teşekkür ederim.
Ben de bynogame den alıyorum

1 yıl önce Bayonet Freehand satmıştım. Herhangi bir sıkıntı olmadı zaten alışverişe görevli canlı destekten eşlik ediyor sürekli.

Türkiyede en güvenilir sitelerden biri. Adamların ininal gibi kendine has kartları var.

Teşekkürler arkadaşlar.
Screenshot_20200117-140133_Chrome.jpg
Screenshot_20200117-140246_Steam.jpg

Arkadaşlar alış verişi yaptım aklınızda suphe kalmasın.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı