ByNoGame mi GameSatış mı?

1000msgodGman

Hectopat
Daha fazla  
Beyler fark ettim de komisyon anlamında devasa fark var ByNoGame ile GameSatış arasında. Orneğin ByNoGame de en az 2 TL her türlü kesiyor ama sanırım GameSatış'ta 0.3 falan kesiyor. Örneğin 3000 TL'lik bir şey satarsan 2910 geliyor yazıyordu. 28 TL bir şey koydum, satılırsa 27.10 TL geliyormuş. Ben yakın zamanda bıçak alacağım ve nakte çevirecegim. Sizce GameSatış'tan hızlı satılır mı? ByNoGame aşırı kesiyor. Hep yayıncılar falan öneriryor da, sponsorlular diye büyük ihtimal.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben ByNoGame kullanıyorum benim kredi kartım Papara ama hiç komisyon almıyorlar mobil ödemeydi falan onlardada ne kadar komisyon alıyorlar bilmiyorum.

Edit: Pardon hocam konuyu yanlış okumuşum bir eşya satıldığında ne kadar komisyon aldıkları hakkında bir bilgim yok.

Hocam ben ByNoGame kullanıyorum benim kredi kartım Papara ama hiç komisyon almıyorlar mobil ödemeydi falan onlardada ne kadar komisyon alıyorlar bilmiyorum.

Edit: Pardon hocam konuyu yanlış okumuşum bir eşya satıldığında ne kadar komisyon aldıkları hakkında bir bilgim yok.

Hocam ben de birkaç kez deneme amaçlı da olsa bng kullandım da rezaletti ya. Bir ara dolandırıldım suçu bana attılar zar zor kendimi ispatladım. Ve zaten o komisyon işi bitiriyor kendi adıma kart olsa GameSatış'ta daha fazla şey yapacağım da bilmiyorum belki kart çıkartırım kendi adıma. Kendi adına olmadığında para çekemiyormuşsun GameSatış'ta.

Hocam ben de birkaç kez deneme amaçlı da olsa bng kullandım da rezaletti ya. Bir ara dolandırıldım suçu bana attılar zar zor kendimi ispatladım. Ve zaten o komisyon işi bitiriyor kendi adıma kart olsa GameSatış'ta daha fazla şey yapacağım da bilmiyorum belki kart çıkartırım kendi adıma. Kendi adına olmadığında para çekemiyormuşsun GameSatış'ta.

ByNoGame'in destek bölümü ve sunucuları biraz sıkıntılı.

Yeni konular

Geri
Yukarı