ByNoGame para çekilmiyor

Arda20

Hectopat
Daha fazla  
Şimdi ben ByNoGame hesabım ile kredi kartı hesabıma aynı telefon numarası üzerinden açtım bir sıkıntı olur mu? ByNoGame'de bir şeyler yazıyor ama inanın anlamadım. Acaba paramı göndermeyecek mi?

Hocam yazıyı okurken biraz paranoyak oldum olayı daha net anlatabilir misiniz?

Hocam ByNoGame hesabımın telefon numarası ile kredi kartı hesabımın telefonu numarası aynı para çekebilir miyim acaba? ByNoGame de bir şeyler yazıyor fakat anlamadım onlarda çok karmaşık yazmış.

Bankaya kayıtlı telefon numarası ile ByNoGame telefon numaranızın hiçbir alakası yoktur. Yaşadığınız sorun tam olarak nedir?

Son düzenleme:
Bankaya kayıtlı telefon numarası ile ByNoGame telefon numaranızın hiçbie alakası yoktur. Yaşadığınız sorun tam olarak nedir?

Girmiş olduğunuz numara banka kartına ait ise; ödemeniz gönderilemez. Bu nedenle iptal etmelisiniz. Kredi kart ise; hafta içi 09.00-16.00 arası işleme alınır.

Böyle saçma bir şey yazıyor ByNoGame anasayfamda o yüzden sormuştum.

Girmiş olduğunuz numara banka kartına ait ise; ödemeniz gönderilemez. Bu nedenle iptal etmelisiniz. Kredi kart ise; hafta içi 09.00-16.00 arası işleme alınır.

Böyle saçma bir şey yazıyor ByNoGame anasayfamda o yüzden sormuştum.

Anasayfanızda derken? Para yükleme kısmına kart bilgilerinizi yazacaksınız, telefonunuza onay kodu gelecek bu kadar. Bankaya hangi telefon numarası bağlı ise o numaraya kod gelir ve onu yazmanız gerekir.

Hocam sorununuzun tam olarak ne olduğu anlamadık, hesabınızdaki parayı kartınıza mı çekmek istiyorsunuz, siteye bakiye mi yüklemek istiyorsunuz bilmiyorum ama sorunun tek cevabı bynogame canlı destek hattı.

Yeni konular

Geri
Yukarı