ByNoGame Steam cüzdan kodu stokta yok diyor

Anonim adam 012

Centipat
Daha fazla  
Steam'e Papara card aracılığıyla para yatırmak istiyorum ve bunu cüzdan kodu ile yapmak istiyorum. Araştırmalarıma göre en güvenilir ve en ucuz ByNoGame den satın alabiliyorum.
Fakat sitede Cüzdan kodu stoğu kalmadığı yazıyor.

Soruna bir çözümünüz varsa yardımcı olabilir misiniz? Ya da sizin bildiğiniz Steam'e para yatırmanın ucuz ve güvenilir başka bir yolu var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-01-21-11-50-33-093_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-01-21-11-50-33-093_com.android.chrome.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 78
Cüzdan kodları Türkiye' ye kapandı diye bir iddia vardı. Hatta bu gerçek mi diye konu açtım. Konu onaylanmadı. İlginç🤔

Steam'e Papara card aracılığıyla para yatırmak istiyorum ve bunu cüzdan kodu ile yapmak istiyorum. Araştırmalarıma göre en güvenilir ve en ucuz ByNoGame den satın alabiliyorum.

Soruna bir çözümünüz varsa yardımcı olabilir misiniz? Ya da sizin bildiğiniz Steam'e para yatırmanın ucuz ve güvenilir başka bir yolu var mı?
Kod kalmıyor ellerinde, zarar ediyorlar. Hepsibura'da Trendyol Gittigidiyor'dan alabilirsin. Ben Gittigidiyor'dan 400 tl aldım hemen gönderdi adam.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa.png

Buradan alamıyorsan belki D&R da vardır.

Geri
Yukarı