ByNoGame'de nasıl alışveriş yapılıyor?

Rain1

Picopat
Diğer konulara baktığımda ByNoGame'nin güvenilir olduğunu yazmışlar ama ne kadar güvenli ve tam olarak nasıl alışveriş yapılıyor onu sormak istiyorum. Yabancı bu tarzda siteler de mevcut ama ben Türk sitesi olsun istiyorum. 1.si bu sitede alışverişte hiçbir şekilde dolandırılma ihtimalimiz yok mudur? Mesela ben adamdan skini alsam ve adam bir kurgu ayarlayıp skini yollamazsa param ne olacak? Veya skin satarken ben adama nasıl satacağım skini?
API Key diye bir şeyden bahsediliyor ve dolandırılanların çoğu bundan bahsetmiş forumda ama bu siteye özel değil tabii ki, genel olarak. Ben şimdi ByNoGame'de ürün satarsam veya alırsam ne olduğunu bilmediğim API Key ile mi yapacağım? Mesela ürünü satarken veya alırken alıcı veya satıcı kişiyi Steam'de arkadaş listeme eklesem, arkadaş listesine ekleyip o şekilde göndersem veya alsam ve sonra kişiyi tekrardan arkadaş listesinden çıkarsam olmaz mı? Ayrıca ByNoGame'ye vereceğimiz özel bilgilerimizden sıkıntı olmaz ve bu konuda da güvenlidir değil mi? CS 2 oynuyorum sadece.

Cevaplar için teşekkürler ama ben ince detaylı sorular da sormuştum .d

Konuyu CS bölümünde açmıştım, keşke bölüm değiştirilmeseydi.

Geri
Yukarı