ByNoGame'den eşya alıp Steam'de satmak

Efe10

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Salihli/Manisa
Daha fazla  
Diyelim ben ByNoGame'e 450 TL yatırdım ve bu bıçağı aldım. Aynı bıçak Steam üzerinden 715 TL'ye satılıyor. Ben bu bıçağı alıp Steam'de satsam Steam komisyon ücreti bile alsa en az 100 TL kar etmiş olurum düz mantık ile. Bunu yapmak mümkün mü? Mümkünse neden bunu kimse yapmıyor?

100 TL kar edemezsin diyenlere söylüyorum. 100 TL kar etmesem 50 TL kar etsem bile benim için güzel olur.

Son düzenleme:
Evet mümkün, tabii alıcı bulmak çok kolay olmaz. Birçok insan yüklü miktarda para verip sanal ortama gitmesini istemiyor, aslına bakarsanız paranız elinize geri gelmiyor. Tabii sitelerde takas yapacağınızı söyleyip gerçek paraya satmaz iseniz.

Yapanlar elbette vardır da oraya koyduğunuz bıçak alınacak mı? Asıl soru o.
Bıçak olmasına gerek yok çok düşük bütçeyle de yapılabilir. ByNoGame'de EZ4ENCE müzik kiti 27 TL'ye satılıyor oradan aldım diyelim Steam'de satarsam 34 TL geliyor bana. Aşırı kolay bir şekilde 7 TL kazandım. Bunu sürekli olarak yapsak mantıklı bence.

İtem 700 küsür değil, 600 küsürlere satılıyor daha çok. Parayı nakit olarak da çekemiyorsun. O edeceğin 50 TL kar yerine, 400 Tl oyun alışında 50 TL kar etmeni sağlayacak oyun satış platformları var. :D

Bıçak olmasına gerek yok çok düşük bütçeyle de yapılabilir. ByNoGame'de EZ4ENCE müzik kiti 27 TL'ye satılıyor oradan aldım diyelim Steam'de satarsam 34 TL geliyor bana. Aşırı kolay bir şekilde 7 TL kazandım. Bunu sürekli olarak yapsak mantıklı bence.
Eğer steamde para harcayacaksan yani oyun alacaksan. Mantıklı fakat gündelik hayatımda tak 7 TL cepte diyemezsin.

Geri
Yukarı