Bytefence nasıl silinir?

Denetim masasından kaldırmayı deneyin. Eğer kalkmazsa MBAM kurup PUP algılamayı aktifleştirip tarama yapın, temizleyecektir.

Her ne kadar illegal bir yazılım olmasa da sinir bozucu.
Onu denedim hocam, uygulama açık diye kapatmıyor.
Eğer dediğim yazılımı indirmek isterseniz bir video buldum.
Teşekkürler hocam deneyeceğim
Denetim masasından kaldırmayı deneyin. Eğer kalkmazsa MBAM kurup PUP algılamayı aktifleştirip tarama yapın, temizleyecektir.

Her ne kadar illegal bir yazılım olmasa da sinir bozucu.
Onu denedim hocam, uygulama açık diye kapatmıyor.
Eğer dediğim yazılımı indirmek isterseniz bir video buldum.
Teşekkürler hocam deneyeceğim

Merhaba gençler. Bugün, bilgisayarımda 1 aydır olan bir "antivirüs" programı buldum. Bunun virüs olduğunu düşünüyorum çünkü hiçbir gerçek antivirüs virüsü kaldırmak için Premium'a ihtiyacı olmaz, adamlar para versin, biz de onların virüslerini siliyoruz diye kandırmaya çalışırlar.

Bunu kaldırmak için ilk önce;
  • Kaldır programından kaldırmaya çalıştım ama olmadı çünkü uygulama açıkmış.
  • /Taskkill /F /im bytefence.exe yaptım ama gene olmadı.
  • Dosya konumuna gidip silmeye çalıştım ama uygulama silmesini engelliyor.
Arada sırada pop-up göndererek oyunumu çökerttiği de oluyor. Lütfen yardım edin.

Denetim masasına girip programları kaldır seçeneğine tıklayın ve sonra orada bytefence programını bulup sağ tık yapıp programı kaldır seçeneğine tıklayın (bana da bulaşmıştı bende böyle silmiştim).

Denetim masasına girip programları kaldır seçeneğine tıklayın ve sonra orada bytefence programını bulup sağ tık yapıp programı kaldır seçeneğine tıklayın (bana da bulaşmıştı bende böyle silmiştim).
1-) Konu Bitti. Yazmayı unutmuşum sadece.
2-) İlk maddede'de dediğim gibi, kaldır programı oluyor o. (İzin isterken app_uninstall yazıyor)

Geri
Yukarı