C# açılır kapanır panel yapımı

ByWasco

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Resimlerde görüldüğü üzere bunun gibi açılır kapanır panel veya benzeri bir şeyi nasıl yapabilirim acaba?

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    34 KB · Görüntüleme: 327
  • 2.png
    2.png
    41 KB · Görüntüleme: 292
  • 3.png
    3.png
    41 KB · Görüntüleme: 273
@433725
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bu işime yaradı tavsiye için teşekkürler.
Forma 1 adet flowLayoutpanel ekledim dock sol seçtim her botun için ayrı ayrı 3 de panel ekledim flowLayoutpanel içerisine.Her botuna 3 de botun ekledim formu ss de gördüğünüz üzere mini yaptım.Botunun birine basıldığın da forum uzaması için ne yapmam gerek acaba?
Formun flowLayoutpanel autoscroll özelliğini true yaptım lakin form uzamadı.

Dosya Ekleri

• 1s.png
    1s.png
    302,4 KB · Görüntüleme: 177
  • 2s.png
    2s.png
    315,4 KB · Görüntüleme: 130
  • 3s.png
    3s.png
    559,4 KB · Görüntüleme: 198
@433725

Hocam bu işime yaradı tavsiye için teşekkürler.
Forma 1 adet flowLayoutpanel ekledim dock sol seçtim her botun için ayrı ayrı 3 de panel ekledim flowLayoutpanel içerisine.Her botuna 3 de botun ekledim formu ss de gördüğünüz üzere mini yaptım.Botunun birine basıldığın da forum uzaması için ne yapmam gerek acaba?
Formun flowLayoutpanel autoscroll özelliğini true yaptım lakin form uzamadı.
@Nexor

@433725
Çözdüm hocam botunları bir panele koydum ve ekranı kaplattım.Panelin autoscroll özeliği true yaptım daha sonra formunun da autoscroll özelliğini true yaptım botunlar uzayınca panel de uzuyor ve sağda kaydırma çubuğu beliriyor.Yalnız botun 2 kafeyi yedi açılıp açılıp duruyor.Bir bakma şansınız varmıa acaba formu bir yere upload etsem.
Timer kodları karışmış pardon sorun çözüldü tekrardan herkese teşekküler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı