Çözüldü C/C++ için Kaynak Önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Hangi compiler'i kullanacagina gore de degisir onu soyleyeyim oncelikle, platforma gore de degisir. Ne yapmak istedigini bilmiyorum bu arada, soylersen o konular icin de tavsiye verebilirim.

Stroustrup: C++ (Bj. Strp'un kendi sitesi)
ferhatgec - Overview (Kendimi tavsiye ederim :p)
OSDev.org • Index page (General programming)
www.learncpp.com
Boost C++ Libraries (Boost Lib.'lerini kullanacaksan)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Golang icin kendi dokumantasyonlari asiri iyi, bazen kullanirken bakiyorum. Documentation - The Go Programming Language
Hangi isletim sisteminde kullanacagina bagli olarak isletim sistemlerinin standart library'lerine de bakabilirsin.
Çoğu İngilizce dilinde ama öğrenmeye değer. :)
Hangi compiler'i kullanacagina gore de degisir onu soyleyeyim oncelikle, platforma gore de degisir. Ne yapmak istedigini bilmiyorum bu arada, soylersen o konular icin de tavsiye verebilirim.

Stroustrup: C++ (Bj. Strp'un kendi sitesi)
ferhatgec - Overview (Kendimi tavsiye ederim :p)
OSDev.org • Index page (General programming)
www.learncpp.com
Boost C++ Libraries (Boost Lib.'lerini kullanacaksan)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Golang icin kendi dokumantasyonlari asiri iyi, bazen kullanirken bakiyorum. Documentation - The Go Programming Language
Hangi isletim sisteminde kullanacagina bagli olarak isletim sistemlerinin standart library'lerine de bakabilirsin.
Çoğu İngilizce dilinde ama öğrenmeye değer. :)

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı