C# Console dersleri kaynak önerisi

Video olursa ve Türkçe olursa iyi olur. İngilizcem çok iyi değil. Hatta çok kötü. Murat yücedağ'ın bir serisi var fakat bayağı eski.
Eski olunca ekmek mi bu tadı bozulsun, Murat Yücedağ'ı izle. Abim sayılır kendisi bana göre piyasadaki en iyi öğretmen.

Video olursa ve Türkçe olursa iyi olur. İngilizcem çok iyi değil. Hatta çok kötü. Murat yücedağ'ın bir serisi var fakat bayağı eski.
Tavsiyem önce ingilizce öğrenmen. İngilizce öğrendiğin takdire programlama dillerinin syntaxini daha rahat kavrarsın özellikle Python'da. İngilizce öğrenmeden adım atma derim.

Tavsiyem önce İngilizce öğrenmen. İngilizce öğrendiğin takdire programlama dillerinin syntaxini daha rahat kavrarsın özellikle Python'da. İngilizce öğrenmeden adım atma derim.

Şimdi şöyle ben Python ve C dilinin Syntaxını öğrendim dediğin gibi bütün komutlar İngilizce ama İngilizce öğrenmek ile yazılım için İngilizce öğrenmek çok farklı mesela Visual Studio kullanabilirim ama yol tarif edem İngilizce bir şekilde.

Şimdi şöyle ben Python ve C dilinin Syntaxını öğrendim dediğin gibi bütün komutlar İngilizce ama İngilizce öğrenmek ile yazılım için İngilizce öğrenmek çok farklı mesela Visual Studio kullanabilirim ama yol tarif edem İngilizce bir şekilde.
İngilizce bilmeden de öğrenirsin onda bir sıkıntı yok en kötü ezberlersin ancak ingilizcenin önemi iş ortamlarında ortaya çıkıyor. Eğer kendi çapında isen iş için yapmıyorsan sorun yok ancak diğer türlü ingilizce olmadan hiçbir firma almıyor işe maalesef. Şimdi diyeceksin sen ne yapacaksın ingilizcemi ben kod biliyorum ama işte maalesef bu böyledir. Tabii bu Türkiye şartları için.

İngilizce bilmeden de öğrenirsin onda bir sıkıntı yok en kötü ezberlersin ancak ingilizcenin önemi iş ortamlarında ortaya çıkıyor. Eğer kendi çapında isen iş için yapmıyorsan sorun yok ancak diğer türlü ingilizce olmadan hiçbir firma almıyor işe maalesef. Şimdi diyeceksin sen ne yapacaksın ingilizcemi ben kod biliyorum ama işte maalesef bu böyledir. Tabii bu Türkiye şartları için.
Yok dediklerini çok iyi anlıyorum. Ama bence dil çok fazla abartılıyor bence 6 ay bir ülkede yaşayan bir insan az çok insanlarla konuşsa o bölgenin dilini öğrenebilir. Örneğin Suriyeliler. Gerçekten de bir çok metot var en kötü yabancı bir manita ile kavga ede ede öğrenirim :) Şaka bir yana15 yaşındayım okul ve üniversite ile iş bulmak istemiyorum. Ders çalışmayı sevmiyorum bu yüzden en sevdiğim şeyle (bilgisayar) uğraşıyorum. Günlük 2-3 saatimi ayırıyorum yazılıma. 5-6 saat oyun 2-3 saat sosyal medya.

Yeni konular

Geri
Yukarı