C++'da yapılan uygulamada hangi sayısaişlem yapılırsa yapılsın önceki sayısal işlemin sonucu çıkıyor

Çünkü öyle bi kullanım yok. Bir kere bütün programlama dilleri case sensitivedir. Büyük veya küçük girdiğin karakter fark eder. İkincisi, 0'a eşitlemek neyi çözecek? Yanlış olan sıfır eşitlenmeleri değil ki. Ampersand kullanıyorsun. & işareti. Referans almak demek bu işaret. printf('%d', &degisken) dediğinde döndürdüğü şey değerin kendisi olmuyor. Adres oluyor.
Teşekkür ederim Hatamı Anladım birşeyi tam Olarak tanımlamadan Onun Üzerine İşlem Yapmışım Bundan Ders Çıkaracağım Görüşmek Üzere
Diğerini anlamışsın zaten. Forum kuralları gereğince yazım kurallarına dikkat ediyoruz. Foruma gelen herhangi bir kullanıcı bu sayede yazılanları kafa karışıklığı yaşamadan anlayabiliyor. Senden de aynı hassasiyeti göstermeni rica edeceğim.

Çünkü öyle bir kullanım yok. Bir kere bütün programlama dilleri case sensitivedir. Büyük veya küçük girdiğin karakter fark eder. İkincisi, 0'a eşitlemek neyi çözecek? Yanlış olan sıfır eşitlenmeleri değil ki. Ampersand kullanıyorsun. & işareti. Referans almak demek bu işaret. Printf('%d', &degisken) dediğinde döndürdüğü şey değerin kendisi olmuyor. Adres oluyor.

Diğerini anlamışsın zaten. Forum kuralları gereğince yazım kurallarına dikkat ediyoruz. Foruma gelen herhangi bir kullanıcı bu sayede yazılanları kafa karışıklığı yaşamadan anlayabiliyor. Senden de aynı hassasiyeti göstermeni rica edeceğim.

Peki daha bugün kullanmaya başladım beni mazur görün.

Yeni konular

Geri
Yukarı