C# de kodladığım kodları nasıl Exe'ye çevirebilirim?

İnsanların kusura bakmasına gerek yok. Ama sizin kusura bakmanız hatta odaklanmanız gerek. Dil hakkında en ufak bilgiye sahip değilsiniz ama ortaya bir ürün çıkarmaya çalışıyorsunuz. Ne kadar doğru ? Şuanda bu dilde bilgi birikimi yüksek bir insan size neden yardım etmediğini düşündünüz mü ? Çünkü "HİÇBİR ŞEY BİLMİYORUM" diyorsunuz ama insanlardan "BİRŞEY" istiyorsunuz.

Önce dili öğrenin. Sonra algoritma kurmayı öğrenin ardından örnek kodlar inceleyerek yapacağınız işlemi kendinize göre uyarlayın.
Başka yolu yok.
Ne kadar üslupsuzca ne kadar tahrik edici ve aşağılayıcı bir dildir bu. Forum nedir ne için kullanılır bilmeyen bir kişinin sözde yazılım hakkında yol göstermesi. Dostum hayatım kodlama ile geçti ve bu kişinin istediği kod. Bunuda tam anlamıyla burada vermek mümkün değil ama sadece işi bilen birisi cevap vermiş olsa idi sorun hallolmuş olacakmış. Uzatmamak gerekirse seninde bu konuda hiç bir bilgiye sahip olmadığını net bir şekilde söyleyebilirim. Zira bilen bir insan tavrı bu kadar üslupsuzca ve bu dilde olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı