Çözüldü C# Discord Bot Yapılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

lawny

Decapat
Makaleler
3
Merhaba, internette çok fazla C# bot yapan kaynak aradım ancak 2 tane bulabildim, birisi yabancı dil birisi ise Türkçe ancak hem anlatamıyor hem de sadece 2 bölümlük. Sohbet botu tasarlıyorum ancak çok fazla eksik yanı var, sa deyince as demesi gibi (örneğin) sadece o tip özellikler var. Kaynak önerir misiniz? Hesaplama yapmasını kanal düzenlemesini durum mesajını değiştirmeyi vb. istiyorum.

Bir dile hakimseniz diger diller ögrenmeniz (frameworkler ve veri yapilari haric) cok kisa zaman alir. Mesela C#, Java, C++ gibi dillerin birini biliyorsaniz digerini ögrenmeniz bir kac gününüzüzü alir. O nedenle cesitlilik acisindan Java veya Python ögrenmenizi öneririm. Özellikle Java ve C# arasinda fark cok az.

Merhaba, konuyu çok geç gördüm ama öylesine bir Google araması ile denk geldim bu konuya. Ben C# ile bir müzik botu geliştirdim; kaynak kodları hemen burada. Discord.NET kütüphanesine oldukça hakimim. Söylediğiniz gibi de Türkçe olarak hiçbir kaynak yok. Benim faydalandığım repostoryleri ve Youtube kanallarını şöyle paylaşayım;

Tabii bunlarda sürüm farklılıkları olabilir. Dökümantasyonu inceleyerek sürüme bağlı sorunları giderebilirsiniz. Benimle de iletişime geçebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı