C diski depolama alanı artıp azalıyor

eda3452

Femtopat
Daha fazla  
Daha geçen gün bilgisayarıma kökten format attım. Her şey kurulu tüm ayarlar yapılıydı sonra Steam üzerinden Assetto Corsa kurdum ve herhangi bir mod kurmadım dosya kaynaklarını kontrol ettim her şey diğer diskimdeydi C de oyunla alakalı dosya yoktu. Kaynak oyundan mıdır bilmiyorum ama depolama alanım örneğin: 80 ise 78 oluyor sonra 82'ye çıkıyor kafasına göre takılıyor. Sebebi nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Windows güncelleştirmeleriyle ilgili olabilir mi? Yahut windows.old klasörü falan diyeceğim ancak kökten attım yazmışsınız.

Windows yedeklemeniz açık mı? Bundan da kaynaklanıyor olabilir.

Daha geçen gün bilgisayarıma kökten format attım. Her şey kurulu tüm ayarlar yapılıydı sonra Steam üzerinden Assetto Corsa kurdum ve herhangi bir mod kurmadım dosya kaynaklarını kontrol ettim her şey diğer diskimdeydi C de oyunla alakalı dosya yoktu. Kaynak oyundan mıdır bilmiyorum ama depolama alanım örneğin: 80 ise 78 oluyor sonra 82'ye çıkıyor kafasına göre takılıyor. Sebebi nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.
Oyun kaydediyorsanız olabilir ama BELKİ.

Ortada çok da garip bir şey yok. + - 2 GB oynayabilir. Muhtemelen Windows'un önbelleğe aldığı dosyalardır. Hiberfil.sys - pagefile.sys dosyalarıyla alakalı olabilir.

Yok hayır OneDrive yedeklemesi falanda yok bazı forum yorumları okudum. Windows yeni kurulduysa, işletim sisteminde güncellemeler için sürekli alan ayırıyor olabilir yazıyordu. Aygıt Yöneticisi'nden baktım depolama yöneticisiyle aynıydı kaynağı bulamadım maalesef

Ortada çok da garip bir şey yok. + - 2 GB oynayabilir. Muhtemelen Windows'un önbelleğe aldığı dosyalardır. Hiberfil.sys - pagefile.sys dosyalarıyla alakalı olabilir.
Bakıyorum yok ondan değilmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı