C diski dolup boşalıyor

KCihaN

Hectopat
Daha fazla  
Videoyu başlatmadan önce 20 GB yer vardı BlueStacks'tan şürphelendiğim için bir deneyeyim dedim denedikten sonra 14 GB'a düştü. Videoda da gördüğünüz gibi 14 GB iken 10-12 GB'a düşüyor. Her seferinde böyle böyle azalıyor tahminimce. Çünkü yer kalmadı diye bildirim geldiğinde 700 MB yer vardı. Kaspersky ile tarama da yaptım virüs gözükmüyor. Aşağıya video da bıraktım.

Ekran görüntüsü 2024-04-28 190601.png

Video: Video Upload & Annotation - Gemoo

Sağ altta güvenlik açığı olan uygulama dediği 7-ZIP'miş.

Videoyu başlatmadan önce 20 GB yer vardı BlueStacks'tan şürphelendiğim için bir deneyeyim dedim denedikten sonra 14 GB'a düştü. Videoda da gördüğünüz gibi 14 GB iken 10-12 GB'a düşüyor. Her seferinde böyle böyle azalıyor tahminimce. Çünkü yer kalmadı diye bildirim geldiğinde 700 MB yer vardı. Kaspersky ile tarama da yaptım virüs gözükmüyor. Aşağıya video da bıraktım.

Eki Görüntüle 2181097

Video: Video Upload & Annotation - Gemoo

Sağ altta güvenlik açığı olan uygulama dediği 7-ZIP'miş.
Birde malwarebytes ile tam tarama yapar mısın?

Normal dostum. Böyle uygulamalar ek depolamayı kısa süreliğine kullanıyor. Örnek olarak FiveM gibi. Sunucuya girdiğinizde veya sunucu kaynak dosyalarını yüklediğinizde diskinizden boş alan kalmayabiliyor. BlueStacks'in önbelleğini temizlemeyi deneyebilirsiniz bu arada.

Normal dostum. Böyle uygulamalar ek depolamayı kısa süreliğine kullanıyor. Örnek olarak FiveM gibi. Sunucuya girdiğinizde veya sunucu kaynak dosyalarını yüklediğinizde diskinizden boş alan kalmayabiliyor. BlueStacks'in önbelleğini temizlemeyi deneyebilirsiniz bu arada.
Ama her seferinde biraz biraz yer kaplayıp C diskinin boş kısmını dolduruyor bugün bildirim geldi bi baktım 500MB falan yer kalmış.

BlueStacks'i şimdi aç kapa yaptım 3GB yer kaplayıp gitti. :D

Ama her seferinde biraz biraz yer kaplayıp C diskinin boş kısmını dolduruyor bugün bildirim geldi bir baktım 500 MB falan yer kalmış.

BlueStacks'i şimdi aç kapa yaptım 3GB yer kaplayıp gitti. :D

Bana hala cevap yok gibi. Konudan çıkıyorum. İyi Sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı