C diski içindeyken D diskine nasıl Windows kurulur?

Arshavinfx

Hectopat
SSD veya HDD modeli
DISK1 = ADATA SU650 SATA 120GB DISK2 =SANDISK240GB
Ekran kartı
ASUS GT1030
Anakart
MSI B450M A PRO MAX
İşlemci
RYZEN 5 3600
BIOS'a erişemediğim için D: Diskimi diskpart üzerinden formatladım ve disk yönetiminden diski geri ekledim bilgisayarıma. BIOS'a ulaşamadığımdan dolayı D: Diskime Windows 10 kurmakta zorlanıyorum. C: Diskimde halihazırda Windows 10 bulunmakta. BIOS'a girmeden D: Diskine Windows kurmanın bir yolu var mı?

Yeniden başlatın üzerine gelip Shift tuşuna basılı tutarak BIOS'a girmeyi denedim fakat bilgisayar sürekli kendini yeniden başlatıp düşünüyor.
BIOS tuşuna basmaz isem bilgisayar açılıyor fakat BIOS tuşuna basarsam bilgisayar sürekli düşünüyor ve reboot atmaya çalışıyor.

BIOS pilini çıkar, 5 dk bekle geri tak, öyle dene.

Çıkarıp taktım dediğiniz gibi. BIOS'um açıldı ama format için kullanacağım USB'yi birinci sıraya alıp oradan bilgisayarımı başlatmak istediğimde ekran gelmiyor ve bilgisayar kendisini sürekli yeniden başlatıyor ve sonrasında BIOS'a giremiyorum hiçbir şekilde.

Çıkarıp taktım dediğiniz gibi. BIOS'um açıldı ama format için kullanacağım USB'yi birinci sıraya alıp oradan bilgisayarımı başlatmak istediğimde ekran gelmiyor ve bilgisayar kendisini sürekli yeniden başlatıyor ve sonrasında BIOS'a giremiyorum hiçbir şekilde.
BIOS sadece Windows 11 kuracaksan TPM ve Secure Boot ayarlamak için aç. Onun haricinde stok ayarlarda kalsın. Flash bellekten Boot etmek için Boot menüsü tuşunu kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı