C diski kendi kendine doluyor

240 GB'lık SSD'im, benim C diskim dün 90 GB yer vardı bugün bir baktım 28.5 GB yer kalmış birkaç bir şey sildim temizledim birkaç dakika sonra baktım yine 28.5, yine temizledim, 35 GB yer oldu, sonra yer yavaş yavaş azalmaya başladı ve yie 28.5 GB oldu ne yapmalıyım? İşletim sistemim Windows 10.

Bir bakın isterseniz, deneyin. Disk temizleme ekranında sistem dosyalarını temizleme seçeneğini de etkinleştirdikten sonra oradakiler ne kadar yer kaplıyor diskinizde bir kontrol edin, işinize yaramayanları silin. Silmekten şüphelendiğiniz bir şey olursa tekrar yazarsanız yardımcı oluruz.

240 GB'lık SSD'im, benim C diskim dün 90 GB yer vardı bugün bir baktım 28.5 GB yer kalmış birkaç bir şey sildim temizledim birkaç dakika sonra baktım yine 28.5, yine temizledim, 35 GB yer oldu, sonra yer yavaş yavaş azalmaya başladı ve yie 28.5 GB oldu ne yapmalıyım? İşletim sistemim Windows 10.

Aynı şey başıma geldi, tamamen dolmasını bekleyin, C diskinde yer kalmadığı zaman Fat32 yazması gerekiyor. Bilgisayarı yeniden başlatın. Kendi sorunumu böyle çözdüm.

Geri
Yukarı