C diski kendi kendine doluyor

Bilgisayar boştayken de oluyor mu? Yoksa günlük işlerini yaparken mi oluyor?

Hocam 2 saat önce oldu şu an da bir şey yok azalma gibi.
Ne kadar bir boyut değişikliği bu?
Ne kadar sürede, ne sıklıkla artıyor boyutu?
C'nin toplam boyutu ne kadar?
Başlata sağ tıklayıp, disk managementi açıp oranın bir çıktısını at bir zahmet bir bakalım.

Hocam cevap verebilir misiniz?

Hocam 2 saat önce oldu şu an da bir şey yok azalma gibi.

Hocam cevap verebilir misiniz?
Cnin boyutu niye yüksek onu, hangi klasörlerin boyutu fazla veya artıyor bilmeden tahmin edemem.
Millet worm demiş ama çok öyle gelişmiş bi mw değildir diye biliyorum wormları, windowsun herhangi bir güvenlik katmanına kolayca takılırdı. Windows Defender kolaylıkla yakalardı.
Sistem geri yükleme diyenler olmuş. olabilir, ama kapatmanı önermem, ne zaman lazım olacağı hiç belli olmayan bi özelliktir. Bilgisayarın performansını etkileyecek kadar bi kaynak tüketmez zaten.
Tahmin etmek istesem, kullandığın program veya oyunlardan birisi paketlenmiş veri kullanıyor, bu programı kullanınca onları temp dosyalara açıyor, o yüzden ara sıra disk boyutu artıyor derdim.

C'nin boyutu niye yüksek onu, hangi klasörlerin boyutu fazla veya artıyor bilmeden tahmin edemem.
Millet worm demiş ama çok öyle gelişmiş bir mw değildir diye biliyorum wormları, Windows'un herhangi bir güvenlik katmanına kolayca takılırdı. Windows Defender kolaylıkla yakalardı.
Sistem geri yükleme diyenler olmuş. Olabilir, ama kapatmanı önermem, ne zaman lazım olacağı hiç belli olmayan bir özelliktir. Bilgisayarın performansını etkileyecek kadar bir kaynak tüketmez zaten.
Tahmin etmek istesem, kullandığın program veya oyunlardan birisi paketlenmiş veri kullanıyor, bu programı kullanınca onları temp dosyalara açıyor, o yüzden ara sıra disk boyutu artıyor derdim.

Hocam hala herhangi bir anormal azalma yok ama yine de tarama yapsam iyi olacak herhalde.

Hocam dediğimi kontrol ettiniz mi?

Hocam sol üstte öyle bir yazı göremiyorum.
1620567260229.png

Bilgisayarı 3 kez yeniden başlattım hala aynı şeyi söylüyor ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
Hocam sol üstte öyle bir yazı göremiyorum.
Eki Görüntüle 1015215

Bilgisayarı 3 kez yeniden başlattım hala aynı şeyi söylüyor ne yapmalıyım?

Hocam bu dediğim Kaspersky ile alakasız. Windows'un bir özelliği bu.
Adımlar: Bu bilgisayara sağ tıklayın ve özellikler kısmında sol üst kısımda sistem koruması bölümüne tıklayın ve oranın fotoğrafını atın.

Yeni konular

Geri
Yukarı